بانک اطلاعات شماره موبايل
خبرخوان ايمن
سيستم مديريت ربات تلگرام
طراحي وب سايت


جلسه بررسی مشکلات ارتباطی و خدمات حوزه ICT شهرک های صنعتی استان گلستان
ایمن نیوز - نشست بررسی مشکلات حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات شهرک های صنعتی و واحدهای صنعتی استان با حضور مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان، مدیر عامل و مدیران شرکت مخابرات استان و مدیران شرکت پست استان در دفتر مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان برگزار گردید.
Date:1394/9/15

ایمن نیوز - نشست بررسی مشکلات حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات شهرک های صنعتی و واحدهای صنعتی استان با حضور مدیرعامل شرکت شهرک­های صنعتی استان، مدیر عامل  و مدیران شرکت مخابرات استان و مدیران شرکت پست استان در دفتر مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان برگزار گردید.

در این نشست دکتر مومنی، مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان ضمن اشاره به نقش شهرک­ها و ناحیه های صنعتی در توسعه و رونق صنعت استان اظهار داشت: یکی از محورهای توسعه استان، شکوفایی صنایع کوچک و متوسط (SME) در استان خواهد بود که این موضوع موجب رونق اقتصادی استان و افزایش اشتغالزایی در استان خواهد شد.


 دکتر مومنی ضمن تاکید بر همکاری مجموعه وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و شرکت­های تابعه  با شرکت شهرک های صنعتی استان اضافه نمود: باید تمهیداتی در نظر گرفته شود تا مشکلات زیرساختی و ارتباطی شهرک­های صنعتی به حداقل ممکن برسد. ایشان از شرکت­ های مخابرات و  FCP خواست با بررسی دقیق مشکلات و نیازمندی­های ارتباطی شهرک ها و واحدهای صنعتی، در اسرع وقت نسبت به رفع مشکلات و ارائه خدمات برای توسعه خدمات حوزه ICT اقدام نمایند
در ادامه این نشست، آقای مهندس خلیل زاده مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی استان، با تشکر از  مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان در خصوص توجه و نگاه ویژه ای که در زمینه رفع مشکلات حوزه ارتباطات دارند، اضافه کرد: امیدواریم با همکاری و تعامل مناسب گام مهمی را در  مرتفع نمودن مشکلات این بخش برداریم تا شاهد رشد روزافزون در حوزه صنعتی در استان  و ارائه خدمات بهتر به فعالین و متقاضیان بخش صنعت باشیم.

در پایان این نشست، آقای مهندس حسینی مدیر عامل شرکت مخابرات استان، ضمن پر اهمیت دانستن نقش شهرک های صنعتی استان در رونق اقتصاد استان، اعلام نمود شرکت مخابرات استان آماده ارائه خدمات ارتباطی و توسعه­ای و برطرف کردن مشکلات موجود ارتباطی می­باشد. همچنین آقای مهندس جلالی معاون شرکت پست استان نیز برای ارائه خدمات نوین پستی و پست لجستیک به واحدهای صنعتی شهرکهای صنعتی استان اعلام آمادگی نمود.


Rss Services Print  -(4 Body)  Visitor Count: 1103
Add Comments
Name:
Email:  
User Comments:
SecurityCode: Captcha ImageChange Image