بانک اطلاعات شماره موبايل
خبرخوان ايمن
سيستم مديريت ربات تلگرام
طراحي وب سايت


امنیت فضای تبادل اطلاعات در حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات
ایمن نیوز - کارگاه آموزشی امنیت فضای تبادل اطلاعات در حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات با حضور کارشناسان IT دستگاه ها، سازمان ها وبخش خصوصی استان برگزار شد.
Date:1394/9/15

ایمن نیوز - اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان گلستان کارگاه آموزشی امنیت فضای تبادل اطلاعات در حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات را با  حضور کارشناسان IT  دستگاه های اجرایی، سازمان ها وبخش خصوصی استان برگزار کرد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان گلستان کارگاه آموزشی امنیت فضای تبادل اطلاعات در حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات با سه کارگاه و با حضور بیش از 150 نفر ازکارشناسان IT دستگاههای اجرایی، بخش خصوصی و واحدهای تابعه در استان برگزار شد.این کارگاه ها در سه حوزه امنیت ICT ضرورت­ها و روندها، تهدیدات و راهکارهای امنیتی در شبکه­ ها و سامانه های رایانه ای و پاسخگویی به حوادث رایانه ای در سازمان­ها برگزار گردید.
در ابتدای مراسم دکتر مومنی مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان گلستان پیرامون مسائل مربوط به فناوری اطلاعات و دغدغه های استانی این حوزه به ایراد سخن پرداختند. در ادامه برنامه کارگاه آموزشی اول با موضوع امنیت ICT ضرورت­ها و روندها  از ساعت10:00الی  11:30 با سخنرانی مهندس طیرانی و مهندس علی آبادی از کارشناسان آزمایشگاه تخصصی مرکزآپا دانشگاه فردوسی مشهد برگزار شد.


 کارگاه دوم با موضوع تهدیدات و راهکارهای امنیتی در شبکه ­ها و سامانه های رایانه ای با سخنرانی مهندس علی آبادی برگزار شد.
بعد از وقفه 15 دقیقه ای کارگاه آموزشی سوم با موضوع پاسخگویی به حوادث رایانه ای در سازمان­ ها از ساعت 14:30 تا15:30 با سخنرانی مهندس علی آبادی برگزار شد.


Rss Services Print  -(3 Body)  Visitor Count: 1076
Add Comments
Name:
Email:  
User Comments:
SecurityCode: Captcha ImageChange Image