بانک اطلاعات شماره موبايل
خبرخوان ايمن
سيستم مديريت ربات تلگرام
طراحي وب سايت


برگزاری جلسه با محوریت رفع مشکلات ارتباطی شهرک های صنعتی استان
ایمن نیوز - جلسه ای با حضور مدیرکل ICT استان، مدیرعامل محترم شرکت شهرک های صنعتی و نمایندگان شرکت های FCP در جهت رفع مشکلات حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات شهرک ها و واحدهای صنعتی در این سازمان برگزار شد.
Date:1394/9/15

ایمن نیوز - در این نشست مهندس طهماسبی مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان  نقش شهرک های صنعتی را در توسعه استان و افزایش اشتغال زایی بسیار مهم ارزیابی نموده و اعلام داشت: باید تمهیداتی در نظر گرفته شود تا مشکلات زیرساختی و ارتباطی در این بخش به حداقل ممکن برسد. ایشان از شرکت های FCP خواست با تجزیه و تحلیل و ارزیابی دقیق از شهرک ها و واحدهایی که فاقد زیرساخت ارتباطی بوده یا نیاز به توسعه در این بخش دارند، گزارش مبسوطی را تهیه وظرف مدت حداکثر 10 روز به سازمان شهرک ها ارائه نمایند تا در اسرع وقت نسبت به رفع مشکلات اقدامات لازم صورت گیرد.
همچنین در این نشست جناب آقای موسوی مدبرعامل محترم شرکت های صنعتی مازندران، با تشکر و قدردانی ویژه از  مدیرکل ICT استان در خصوص توجه و نگاه ویژه ای که در زمینه رفع مشکلان حوزه ارتباطات دارند، اضافه کرد امیدواریم با همکاری و تعامل مناسب گام مهمی را در  مرتفع نمودن مشکلات این بخش برداریم تا شاهد رشد روزافزون در حوزه صنعتی در استان باشیم.


Rss Services Print  -(3 Body)  Visitor Count: 917
Add Comments
Name:
Email:  
User Comments:
SecurityCode: Captcha ImageChange Image