بانک اطلاعات شماره موبايل
خبرخوان ايمن
سيستم مديريت ربات تلگرام
طراحي وب سايت


تشریح برنامه های اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اصفهان در جمع شرکت های دانش بنیان
ایمن نیوز - دکتر محمد جواد امیدی، مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اصفهان در جمع شرکت های دانش بنیان شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان برنامه های این اداره کل را برای همکاری نزدیک با بخش خصوصی تشریح کرد.
Date:1394/9/28

ایمن نیوز - روز یکشنبه 15 آذر ماه 94 در جلسه گردهم آیی مدیران شرکت های حوزه ICT شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان، دکتر محمد جواد امیدی  مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اصفهان برنامه های این اداره کل را برای همکاری نزدیک با بخش خصوصی و حمایت از حوزه ICT تشریح کرد.
مدیر کل ICT استان اظهار داشت خوشبختانه در سطح ملی و در سطح استان اصفهان برای تدوین استاد بالادستی مانند سند توسعه فناوری اطلاعات و ارتباطات تلاشهای ارزشمندی صورت گرفته است. وی ریشه بسیاری از مشکلات موجود را در حوزه اجرا دانست و اظهار امیدواری کرد که با همبستگی و همکاری که بین دستگاههای اجرایی استان، نظام صنفی رایانه‌ای  و استانداری وجود دارد بزودی گامهای مثبتی در این حوزه در استان اصفهان برداشته شود.
دکتر امیدی تاکید کرد که مرکز رشد ICT شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان بستری بسیار مناسب و موفق برای حمایت از شرکتهای نوپا و کسب و کارهای دانش بنیان این حوزه محسوب میشود که حمایت از آن در دستور کار اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان قرار دارد.
لازم به ذکر است که در حال حاضر حدود 80  شرکت دانش بنیان در مرکز رشد ICT و پارک شیخ بهایی شهرک علمی وتحقیقاتی اصفهان عضویت دارند که بخشی از بدنه توانمند بخش خصوصی استان در این حوزه را تشکیل می‌دهند.
 


Rss Services Print  -(4 Body)  Visitor Count: 1038
Add Comments
Name:
Email:  
User Comments:
SecurityCode: Captcha ImageChange Image