بانک اطلاعات شماره موبايل
خبرخوان ايمن
سيستم مديريت ربات تلگرام
طراحي وب سايت


به مناسبت هفته پژوهش؛ از پژوهشگران و فناوران برتر استان تجلیل شد
ایمن نیوز - با حضور مسئولین استانی، دانشگاهی و مهندس رجبی ، مدیر کل اداره ارتباطات و فناوری استان اردبیل جشنواره تجلیل از پژوهشگران و فناوران دانشگاه ها و دستگاه های اجرایی استان اردبیل در دانشگاه محقق اردبیلی برگزار شد.
Date:1394/9/28

ایمن نیوز - دکتر گودرز صادقی دبیر ستاد برگزاری هفته پژوهش در استان اردبیل در این مراسم گفت: در دانشگاه محقق اردبیلی از سال گذشته تصمیم گرفته شده است که با به حداقل رساندن بروکراسی و پیچیدگی ها و ایجاد جوی آزاد، صمیمی و بانشاط و تامین آزادی های علمی برای دانشمندان و پژوهشگران، فرصت های رشد و نمو بیشتر برای مجموعه دانشگاهی فراهم شود.
وی افزود: در هر جامعه ای که برای پژوهشگران و دانشمندان ارج و منزلتی وجود داشته باشد، طبیعتاً رشد علمی بالایی خواهد داشت، ولی در جامعه ای که دانشمندان به دلایل مختلف فرصت شکوفایی نداشته باشند، طبیعتاً آن سیستم رو به افول و نابودی خواهد رفت.
اقبال عباسی معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری اردبیل نیز با تاکید بر اهمیت تحقیق و پژوهش در جامعه، علت فقر را بیکاری، علت بیکاری را نبود سرمایه گذاری و علت نبود سرمایه گذاری را نبود سرمایه دانست.
 عباسی رفاه و آسایش امروز را مرهون هوشمندی نظام و رهبر معظم انقلاب و ملت دانست و افزود: داعش برای ایران تولید شده بود و هدف آنها ساقط کردن نظام بود، ولی با هوشمندی و تدبیر رهبر معظم انقلاب زمین گیر شد و اکنون نیز در دوردست ها با آنها در حال جنگ هستیم.
معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری اردبیل با بیان اینکه اقتصاد مقاومتی با محوریت صنایع دانش بنیان باید مورد توجه جدی قرار گیرد، تصریح کرد: اقتصاد باید به دست ملت، دانشمندان و پژوهشگران مقاوم سازی شود.
در این مراسم پژوهشگران برتر و منتخب به ترتیب در گروههای فنی و مهندسی، گروه علوم انسانی، گروه کشاورزی و منابع طبیعی، گروه علوم پزشکی پایه، گروه علوم پزشکی بالینی؛ معرفی و تجلیل شدند.
همچنین دکتر صفرعلی صفوی از مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی، سیدرسول زیرک از اداره کل آموزش و پرورش و مهندس دانش ستاری از شرکت آب‌منطقه ای به ترتیب مقام اول تا سوم پژوهشگران برتر دستگاه‌های اجرایی را کسب کردند.
خاطرنشان می‌شود اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل نیز به عنوان عضو کمیته برگزاری هفته پژوهش و فناوری استان اردبیل نیز در این مراسم علمی حضور داشت.


Rss Services Print  -(3 Body)  Visitor Count: 744
Add Comments
Name:
Email:  
User Comments:
SecurityCode: Captcha ImageChange Image