بانک اطلاعات شماره موبايل
خبرخوان ايمن
سيستم مديريت ربات تلگرام
طراحي وب سايت


بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی الکامپ(الکترونیک،کامپیوتر و تجارت الکترونیک)
ایمن نیوز - دعوت مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان گلستان به بزرگترین رویداد تجاری در عرصه تولید و عرضه محصولات و خدمات صنایع الکترونیک و کامپیوتر کشور
Date:1394/9/28

ایمن نیوز - به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان گلستان بیست و یکمین نمایشگاه بین‌المللی الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیکی (ایران الکامپ2015)، 23 تا 26 آذرماه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برپا می‌شود.
مومنی در این خصوص گفت: نمایشگاه بین المللی  الکامپ (الکترونیک،کامپیوتر و تجارت الکترونیک) بزرگترین رویداد تجاری در عرصه تولید و عرضه محصولات و خدمات صنایع الکترونیک و کامپیوتر کشور است که همه ساله با حضور گسترده و چشمگیر دست اندرکاران این حوزه و مخاطبان آنها در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می­گردد.
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات در خصوص بیست و یکمین دوره این نمایشگاه گفت: نمایشگاه الکامپ امسال با استقبال قابل توجهی از سوی شرکت‌های فناوری اطلاعات و ارتباطات روبرو شد به طوری که بیش از 500 شرکت داخلی و خارجی برای حضور در نمایشگاه تقاضا دادند. اما فضای محدود موجود سبب شد امکان حضور همه این شرکت‌ها در الکامپ فراهم نشود و در نهایت حضور حدود 420 شرکت قطعی شده است. علاوه بر این 420 شرکت، 40 سازمان دولتی نیز دستاوردهای خود را در نمایشگاه امسال به نمایش می‌گذارند. همچنین نزدیک به 80 شرکت نوپا (استارتاپ)  نیز فرصت یافته‌اند که با حضور در این نمایشگاه ضمن معرفی خود، زمینه‌های بالندگی و جلب سرمایه را هموار کند
در انتها حسین مومنی از کلیه  دستگاههای اجرایی، دانشگاهها و بخش خصوصی حوزه ICT دعوت نمود تا به منظور آشنایی با آخرین دستاوردهای ارتباطات و فناوری اطلاعات، از بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی الکامپ بازدید به عمل آورند.


Rss Services Print  -(4 Body)  Visitor Count: 1005
Add Comments
Name:
Email:  
User Comments:
SecurityCode: Captcha ImageChange Image