بانک اطلاعات شماره موبايل
خبرخوان ايمن
سيستم مديريت ربات تلگرام
طراحي وب سايت


شركت مخابرات ايران اعلام كردكاهش 20 تا 30 درصدي قيمت تجهيزات مخابراتي در پساتحريمورود سريع‌ فناوري‌هاي جديد
ایمن نیوز - اكنون با برداشته شدن تحريم‌ها، واسطه‌ها از بين رفته است و خريد به طور مستقيم و با هزينه كمتر انجام مي‌شود.
Date:1394/11/17

ایمن نیوز - شركت مخابرات ايران اعلام كرد: مهم‌ترين اثر پساتحريم در بخش مخابرات كاهش 20 تا 30درصدي قيمت تجهيزات است و پول توليدكننده نيز به صورت مستقيم واريز مي‌شود و كارها سرعت مي‌گيرد.
 داوود زارعيان كاهش هزينه واردات تجهيزات مخابراتي را از آثار مثبت اجراي برجام برشمرد و گفت: پيش از اين خريد تجهيزات توسط واسطه‌ها صورت مي‌گرفت كه همين امر افزايش قيمت‌ها را به دنبال داشت اما اكنون با برداشته شدن تحريم‌ها، واسطه‌ها از بين رفته است و خريد به طور مستقيم و با هزينه كمتر انجام مي‌شود.
مديركل روابط عمومي و اموربين‌الملل شركت مخابرات ايران مهمترين اثر پساتحريم در بخش مخابرات را كاهش 20 تا 30 درصدي قيمت تجهيزات عنوان كرد و افزود: پول توليدكننده نيز به صورت مستقيم واريز مي‌شود و كارها سرعت مي‌گيرد.
به گفته وي، واريز غيرمستقيم پول تجهيزات خريداري شده از سوي واسطه‌ها به حساب توليدكنندگان اصلي، عاملي براي گران‌تر شدن تجهيزات بود كه با اجراي برجام رفع مي‌شود.
سخنگوي شركت مخابرات ايران افزايش سرعت ورود تجهيزات مخابراتي با حذف واسطه‌ها را از ديگر مزيت‌هاي اجراي برجام براي كشور برشمرد و گفت: اكنون زمان زيادي براي رسيدن تجهيزات خريداري شده و استفاده از آنها صرف نمي‌شود و پروژه‌ها با سرعت زيادي اجرا مي‌شود.
وي يكي از پيامدهاي تسريع در واردات را استفاده از تازه‌ترين فناوري‌ها دانست و گفت: فناوري ارتباطي و مخابراتي با سرعت باورنكردني درحال تغيير است.
در گذشته طولاني بودن زمان واردات، ما را از فناوري‌هاي نوين محروم مي‌كرد كه اكنون اين مشكل برطرف شده است.

www.itna.ir


Rss Services Print  -(4 Body)  Visitor Count: 874
Add Comments
Name:
Email:  
User Comments:
SecurityCode: Captcha ImageChange Image