بانک اطلاعات شماره موبايل
خبرخوان ايمن
سيستم مديريت ربات تلگرام
طراحي وب سايت


افتتاح اينترنت پرسرعت 1420 روستاي استان خوزستان /كاهش شكاف ديجيتالي بين شهر و روستا
ایمن نیوز - به منظور توسعه ارتباطات در روستاها و مناطق محروم ، وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات با حضور در استان خوزستان ، اينترنت پرسرعت 1420 روستاي استان را افتتاح كرد.
Date:1394/11/19

ایمن نیوز - دكتر واعظي كه در بدو ورود به استان مورد استقبال استاندار اين استان قرار گرفت، با حضور در روستاي ثدين و اداي احترام به مقام شامخ شهيدان نسبت به افتتاح اين پروژه مهم ارتباطي اقدام كرد.

وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات در اين مراسم ، با تبريك ايام الله دهه فجر و تقدير از رشادتهاي دلاور مردان اين استان در روزهاي نخست جنگ تحميلي اظهار داشت : به اميد خداوند و تدبير دولت ، اوضاع اقتصادي كشور توسعه يافته و برنامه دولت در زمينه توسعه روستاها و استانها نيز در پي آن انجام خواهد شد.

دكتر واعظي با بيان اين كه وزارت ارتباطات همگام با دولت در مسير كاهش شكاف ديجيتالي بين شهرها و روستاها حركت مي كند، افزود: ملت ايران در هر نقطه‌اي كه باشند؛ داراي حقوق يكسان هستند و دولت نيز متعلق به تمام ملت ايران است وخود را خدمتگذار ملت مي‌داند.

وي خاطر نشان كرد: دولت خدمت به روستائيان را مورد توجه قرارداده و در اين راستا، ارايه اينترنت پرسرعت به 1420 روستا در اين استان كليد خورد.

دكتر واعظي خاطرنشان كرد: هدف ارايه اينترنت پرسرعت، به روستاها، رونق اقتصادي و كسب و كار و رفاه روستاييان است.

وي از اختصاص 6 هزار ميليارد ريال جهت ارايه اينترنت پرسرعت به روستاها خبر داد و گفت: اين مبلغ به 9 هزار ميليارد ريال خواهد رسيد.

وزير ارتباطات بهره‌مندي روستاييان از آموزش الكترونيك ، سلامت الكترونيك و خريد و فروش اينترنتي را از مزاياي پروژه افتتاحي امروز برشمرد و گفت: اميد است جوانان روستا با كمك ما و برنامه‌ريزي خود ، از خدمات اين پروژه بهره‌ كافي را ببرند و به توسعه زادگاه خود كمك كنند.

www.khabaronline.ir


Rss Services Print  -(3 Body)  Visitor Count: 837
Add Comments
Name:
Email:  
User Comments:
SecurityCode: Captcha ImageChange Image