بانک اطلاعات شماره موبايل
خبرخوان ايمن
سيستم مديريت ربات تلگرام
طراحي وب سايت


رویترز: لاین در پی ورود به تالار بورس با بسته سهامی به ارزش ۳ میلیارد دلار است
ایمن نیوز - اپلیکیشن پیام‌رسان لاین که تحت مالکیت بزرگ‌ترین اپراتور اینترنتی کره‌ی جنوبی قرار دارد، برای ورود به بازار بورس آماده می‌شود. Never Corp در نظر دارد تا با عرضه‌ی اولیه‌ی سهام خود به ارزش ۳ میلیارد دلار وارد تالار بورس نیویورک و توکیو شود
Date:1394/12/17

ایمن نیوز - اپلیکیشن پیام‌رسان لاین که در سال‌های اخیر موفق شده کاربران بسیاری را به سمت سرویس خود جذب کند، در نظر دارد تا وارد بازار بورس شده و در قالب یک کمپانی سهامی عام به فعالیت خود ادامه دهد. Never Corp به عنوان بزرگ‌ترین اپراتور اینترنتی فعال در کره‌ی جنوبی در نظر دارد تا عرضه‌ی اولیه سهام به ارزش 3 میلیارد دلار را در تالارهای بورس نیویورک و توکیو آغاز کند.

براساس اطلاعات ارائه شده، آماده‌سازی برای به سرانجام رساندن عرضه‌ی سهام، آغاز شده و انتظار می‌رود تا پایان تابستان سال جاری میلادی شاهد عرضه‌ی سهام لاین در بازار‌های بورس باشیم. همانطور که اشاره کردیم، عرضه‌ی سهام لاین در دو تالار بورس توکیو و نزدک نیویورک انجام خواهد شد. شنیده‌ها حکایت از این دارد که موسسات مورگان استنلی، گلدمن ساش، جی‌پی مورگان و نُمورا در حال فعالیت برای نهایی کردن عرضه‌ی سهام این کمپانی هستند.

اپلیکیشن پیام‌رسان لاین ماهیتی متفاوت از سایر اپلیکیشن‌های موجود دارد. این سرویس دارای درون مایه‌ای شبیه به شبکه‌های اجتماعی در کنار سرویس اصلی پیام‌رسان است؛ بطوریکه می‌توان در آن علاوه بر برقراری تماس‌های صوتی و چت متنی، انواع پست‌ها را شامل تصاویر به اشتراک گذاشته و از استیکر‌ها در پاسخ به پست‌های منتشر شده، استفاده کرد.

www.zoomit.ir


Rss Services Print  -(3 Body)  Visitor Count: 835
Add Comments
Name:
Email:  
User Comments:
SecurityCode: Captcha ImageChange Image