بانک اطلاعات شماره موبايل
خبرخوان ايمن
سيستم مديريت ربات تلگرام
طراحي وب سايت


مدیریت فایل‌های آنلاین در یک محل امن و ساده
ایمن نیوز - ما معمولا از سرویس‌های ابری متفاوتی مانند گوگل درایو، دراپ باکس، وان درایو و مواردی مشابه استفاده می‌کنیم که برای استفاده از هر کدام آن‌ها باید وب‌سایت مشخصی را باز کنیم یا برنامه خاصی داشته باشیم. اما با وب‌سایت otixo می‌توانید همه حساب‌های ذخیره ابری خود را در یک جا مدیریت کنید.
Date:1394/12/17

ایمن نیوز - در وب‌سایت اُتیکسو با ساخت یک حساب کاربری و وارد شدن به آن می‌توانید به تمام فایل‌های آنلاین خود دسترسی پیدا کنید. از طریق همین وب‌سایت همچنین امکان به اشتراک‌گذاری فایل‌های رمزگذاری شده وجود دارد. این وب‌‌سایت همه فایل‌ها را بر اساس استاندارد AES256 رمزنگاری می‌کند که امنیت بسیار بالای فایل‌ها را نشان می‌دهد.

پیش از اینکه فایل‌های خود را باز کنید، می‌توانید اسناد و تصاویر خود را به صورت پیش‌نمایش مشاهده کنید. اما امکان جذاب دیگری که این وب‌سایت در اختیار شما قرار می‌دهد جستجوی بین تمام فایل‌های همه سرویس‌های ابری شما از طریق یک جای مشخص است.

ویژگی خوب دیگر این وب‌سایت این است که می‌توانید به شکل بگیر و رها کن (Darg-and-drop) فایل‌ها را بین سرویس‌های مختلف جا به جا کنید.

از جمله سرویس‌های ابری مهمی که اُتیکسو پشتیبانی می‌کند می‌توان به این موارد اشاره کرد:

    Box
    Dropbox
    Google Drive
    4Shared
    Flickr
    OneDrive
    Facebook
    Evernote
    Picasa

به غیر از موارد گفته شده اُتیکسو از بسیاری وب‌سایت‌های دیگر نیز پشتیبانی می‌کند. اگر دوست دارید فایل‌های آنلاین خود را در یک محل امن و یکسان قرار دهید که دسترسی شما به آن‌ها را راحت‌تر از همیشه کند، همین الان در Otixo یک حساب بسازید و حافظه‌های ابری خود را به آن متصل کنید.

www.zoomit.ir


Rss Services Print  -(4 Body)  Visitor Count: 956
Add Comments
Name:
Email:  
User Comments:
SecurityCode: Captcha ImageChange Image