بانک اطلاعات شماره موبايل
خبرخوان ايمن
سيستم مديريت ربات تلگرام
طراحي وب سايت


تبلت های هیبریدی جایگزین تبلت ها و کامپیوتر‌های شخصی می شوند
ایمن نیوز - موسسه تحقیقاتی معتبر IDC امروز پیش‌بینی خود از بازار تبلت‌ها، پی‌سی‌ها و تبلت‌های قابل جدا شدن از کیبورد را منتشر کرده که اطلاعات جالبی به همراه دارد. IDC معتقد است پاییز دیگری در تعداد فروش تبلت‌ها را شاهد خواهیم بود.
Date:1394/12/19

ایمن نیوز - IDC گزارش جدیدی منتشر و در آن مواردی را مطرح کرده است. در این گزارش آمده: فروش تعداد تبلت‌ها برای امسال تا 5.9 درصد کاهش خواهد داشت و به 195 میلیون دستگاه خواهد رسید. اما ظاهرا تبلت‌هایی هیبریدی که همراه با کیبورد ارائه می‌شوند اما قابلیت جدا شدن دارند، مانند سرفیس پرو و آیپد پرو آینده روشنی پیش رو دارند.

گروه تبلت‌های هیبریدی که تبلت‌ها را با پی‌سی‌‌ها ترکیب کرده‌اند انتظار رشدی تا 16.6 میلیون واحد فروش در سال 2015 و تا 63.8 میلیون تا 2020 از آن‌ها داریم.

مایکروسافت بازار تبلت‌های اندرویدی بزرگ‌تر از 9 اینچ را از تبلت‌های اندرویدی خواهد گرفت. IDC همچنین پیش‌بینی کرده که سهم تبلت‌های iOS هیبریدی از 28.5 درصد امسال تا 7.3 درصد در سال 2020 کاهش پیدا خواهد کرد. در واقع رشد تبلت‌های اندرویدی تا 5 سال آینده در حدود 18 درصد خواهد بود، در حالی که تبلت‌های ویندوزی از 53.3 درصد تا 74.6 درصد رشد می‌کنند.

www.zoomit.ir


Rss Services Print  -(5 Body)  Visitor Count: 973
Add Comments
Name:
Email:  
User Comments:
SecurityCode: Captcha ImageChange Image