بانک اطلاعات شماره موبايل
خبرخوان ايمن
سيستم مديريت ربات تلگرام
طراحي وب سايت


کسب و کار میلیاردی وب سایت های ایرانی
ایمن نیوز - در ایران جوانانی هستندکه مجبور نیستند هر روز صبح زود از خواب بیدار شوند و کلی مسافت را طی کنند تا به محل کارشان برسند! مجبور نیستند هر روز سرکاری بروند که دوستش ندارند! مجبور نیستند کلی از زمان عمرشان را برای ثروتمند شدن کارفرما هدر بدهند! مجبور نیستند نگران میزان حقوق ماهیانه‌شان باشند! ولی سالی یک میلیارد تومان درآمد دارند! به نظر شما در ایران می‌توان این‌گونه زندگی کرد؟ شرایط فراهم هست؟ پاسخ ساده ا‌ست: چه در ایران و چه در هر جای دنیا صددرصد می‌شود... ولی چگونه؟
Date:1394/12/19

ایمن نیوز - amazon، verge، salesforce آیا این سایت‌ها را می شناسید؟ هر یک از این سایت‌ها نمونه ی یکی از کسب و کار های موفق اینترنتی در حوزه خود هستند که درآمد‌های میلیون دلاری دارند، یکی در حوزه فروش آنلاین، یکی در حوزه تولید محتوا و دیگری در حوزه ارائه سرویس آنلاین! در ایران وضع چگونه است؟ آیا در ایران هم کسب و کارهای اینترنتی هستند که توانسته باشند به درآمدهای سالانه یک میلیارد برسند؟

باید بگوییم بله! کسب وکارهای اینترنتی بسیاری با درآمدهای میلیاردی وجود دارد!

کافی‌ است وارد سایت  الکسا شوید و سایت‌های برتر ایرانی از نظر رتبه و بازدید را مشاهده نمایید. در این لیست هم وب سایت‌های فروشگاهی می‌بینید، هم وب سایت‌های محتوایی، هم سایت‌هایی که در حال ارائه سرویس‌های آنلاین هستند.

www.zoomit.ir


Rss Services Print  -(3 Body)  Visitor Count: 886
Add Comments
Name:
Email:  
User Comments:
SecurityCode: Captcha ImageChange Image