بانک اطلاعات شماره موبايل
خبرخوان ايمن
سيستم مديريت ربات تلگرام
طراحي وب سايت


با «شیوا» ماشین خودران بدون پنجره آشنا شوید
ایمن نیوز - اتومبیل‌های خودران هر روز با طراحی‌های جدیدتر سعی می‌کنند ما را بیشتر به سمت خود متمایل کنند. خودرو جدیدی که به تازگی رونمایی شده و از طراحی بسیار جذاب اما عجیب و بدون پنجره برخوردار شده است.
Date:1394/12/19

ایمن نیوزز - به تازگی طرحی مفهومی از یک خودروی عجیب منتشر شده است. این ماشین که «شیوا» نام گرفته با همکاری شرکت اروپایی European Institute of Design of Turin و مجله Quattroruote طراحی شده است. شیوا از پنل‌های فلزی از جنس کامپوزیت و بدنه رویی آلومینیوم ساخته شده است.

این خودرو هیچگونه پنجره‌ای ندارد اما فضای داخلی آن قابلیت تبدیل به یک محل همراه با فناوری واقعیت افزوده مجهز شده است و پروژکتور‌های چند رسانه‌ای درون دیواره‌های آن قرار گرفته است.

آرایش صندلی‌ها اصلا به خودروهای سنتی شباهت ندارد و شبیه به صندلی‌های یک سالن قصد دارد تا مسافران را به یکدیگر نزدیک کند و طراحی مدرنی پیدا کند. Shiwa دارای فناوری شناسایی سرنشینان وسیله نقله (IICV) است و می‌تواند به صورت فیزیکی مسافران خودرو را شناسایی کند. در واقع ماشین می‌تواند رفتار خود را با شناختن بیشتر مسافر مطابقت دهد و مطابق خواسته و علایق کاربر رفتار کند.

ماشین خودران شیوا همچنین از چهار موتور الکتریکی برخوردار است که سمت هر کدام از چرخ‌ها قرار دارد و به ما ظاهر ماشین‌های خودران و الکتریکی سال 2030 را نشان می‌دهد.

 

www.zoomit.ir


Rss Services Print  -(3 Body)  Visitor Count: 1002
Add Comments
Name:
Email:  
User Comments:
SecurityCode: Captcha ImageChange Image