بانک اطلاعات شماره موبايل
خبرخوان ايمن
سيستم مديريت ربات تلگرام
طراحي وب سايت


قیمت گلکسی اس 7 با گارانتی در ایران: شروع از ۲ میلیون و ۵۹۶ هزار تومان
ایمن نیوز - قیمت گلکسی اس 7 با گارانتی در ایران مشخص شد. گلکسی اس 7 تک سیم کارت با قیمت ۲ میلیون و ۵۹۶ هزار تومان، گلکسی اس 7 دو سیم کارت با قیمت ۲ میلیون و ۷۰۹ میلیون تومان و گلکسی اس 7 اج دو سیم کارت با قیمت ۳ میلیون و ۱۶۱ هزار تومان توسط مایکروتل پلاس نماینده رسمی سامسونگ در ایران به فروش می‌رسد. رونمایی رسمی از این گوشی در بازار ایران از روز ۱۷ فروردین آغاز می‌شود.
Date:1395/1/10

ایمن نیوز - فروش گلکسی اس 7 قبل از عید به صورت غیر رسمی در بازار ایران آغاز شد و هم اکنون با قیمت 2 میلیون و 150 هزار تومان تا 2 میلیون و 500 هزار تومان در بازارهای مختلف موبایل البته بدون گارانتی در سراسر کشور به فروش می‌رسد.
بنا به دعوت‌نامه رسمی سامسونگ که برای زومیت ارسال شده، قرار است مراسم رونمایی و عرضه‌ی رسمی این محصول در ایران روز 17 فروردین 95 با حضور خبرنگاران برگزار شود.
اگر چه پارس مایکروتل نماینده‌ی رسمی سامسونگ در ایران در وبسایت خود، اقدام به فروش گلکسی اس 7 تک سیم و دو سیم و گلکسی اس 7 اج دو سیم کرده است.  گلکسی اس 7 تک سیم کارت با قیمت 2 میلیون و 596 هزار تومان، گلکسی اس 7 دو سیم کارت با قیمت 2 میلیون و 709 میلیون تومان و گلکسی اس 7 اج دو سیم کارت با قیمت 3 میلیون و 161 هزار تومان توسط مایکروتل پلاس به فروش می‌رسد.
گلکسی اس 7 و اس 7 اج در ایران دارای پردازنده‌ی اکسینوس 8890 به همراه 4 گیگابایت رم هستند. هر دو گوشی دارای دوربین 12 مگاپیکسلی هستند و تفاوت آن‌ها تنها در ابعاد صفحه‌نمایش و البته لبه‌های خمیده‌ی نسخه‌ی اج است. گلکسی اس 7 دارای صفحه‌نمایش 5.1 اینچی QHD  و گلکسی اس 7 اج نیز دارای صفحه‌نمایش 5.5 اینچی با همان رزولوشن است.

 

www.zoomit.ir


Rss Services Print  -(3 Body)  Visitor Count: 920
Add Comments
Name:
Email:  
User Comments:
SecurityCode: Captcha ImageChange Image