بانک اطلاعات شماره موبايل
خبرخوان ايمن
سيستم مديريت ربات تلگرام
طراحي وب سايت


شیائومی پلوپز هوشمند و پلتفرم Mi Ecosystem‌ خود را معرفی کرد
ایمن نیوز - شیائومی که حالا به بازیگر مهمی در زمینه گوشی‌های هوشمند بدل شده است در نظر دارد تا در حوزه لوازم خانگی هم فعالیت‌های خود را توسعه دهد. به تازگی این شرکت پلوپز هوشمند خود را معرفی کرده است
Date:1395/1/11

ایمن نیوز - با توجه به تولید محصولاتی نظیر دستگاه‌های تصفیه هوا، تصفیه آب، سنسورهای امنیتی و سایر لوازم خانگی در بازار چین حالا دیگر کاملا واضح است که شیائومی نه تنها قصد تصاحب بازار موبایل را دارد بلکه در زمینه لوازم خانگی هوشمند نیز در حال برندسازی برای خود است. تقریبا مثل محصولات شرکت‌های Ikea و Muji محصولاتی با قیمت مناسب ولی با طراحی زیبا و کیفیت خوب مد نظر شیائومی است.

از این رو شرکت شیائومی امروز پلوپز هوشمند جدید خود را معرفی کرد. محصولی که به نظر می‌رسد هیچ گزینه‌ای بهتر از آن برای ورود به خانه‌های مردم چین وجود نداشته باشد؛  پلوپزی که حالا با یک اپ اختصاصی کار می‌کند.

قیمت این پلوپز 150 دلاری، حدود یک چهارم تا یک پنجم محصولات مشابه ژاپنی از برندهای Zojirushi ،Tiger و توشیبا است. در کل، پخت و پز تحت فشار این مزیت را دارد که ویتامین‌های غذا از بین نمی‌روند و البته با توجه به دمای بالاتری که ناشی از محبوس شدن بخار است، فرایند پخت غذا نیز سریع‌تر صورت می‌گیرد.

پلوپز هوشمند شیائومی حرارت معادل 105 درجه سانتیگراد ایجاد می‌کند و به لطف نرم افزاری که دارد بارکد روی بسته‌بندی برنج را اسکن می‌کند، با شناسایی نوع برنج خریداری شده و برند آن همچنین مقدار نرمی که شما مایل هستید، بهترین حالت را برای پخت آن در نظر می‌گیرد. این که شیائومی چه تعداد نوع برنج را دسته‌بندی کرده هنوز مشخص نیست ولی این شرکت به بیش از 200 برند تجاری برنج و ترکیبی از 2450 روش پخت برنج در این پلوپز اشاره کرده است.

با وجود قیمت مناسبی که این پلوپز در مقایسه با رقبای خود دارد، شیائومی تاکید کرده که از هیچ چیز برای این محصول جدید خود کم نگذاشته است. از یک لایه چدنی در داخل این پلوپز استفاده شده که ارزان هم نیست تا به این ترتیب سیستم حرارتی این پلوپز بهینه باشد.
شیائومی با استخدام نایتو تاکشی- مهندس سابق شرکت Sanyo که از مخترعان پلوپز فشار گرمایی القایی (IHP) است نشان داد که برای توسعه محصولات خود در این حوزه مصمم است. در مراسم معرفی پلوپز شیائومی که امروز برگزار شد، نایتو تاکشی جمله جالبی بیان کرد:
می‌خواهم پلوپز بهتری بسازم و آن را به ژاپنی‌ها بفروشم.

این پلوپز اولین محصول از بین محصولات شیائومی است که با پلتفرم هوشمند این شرکت یعنی Mi Ecosystem به بازار عرضه می‌شود. درست مثل بسیاری دیگر از محصولات شیائومی، حس می‌کنیم به این زودی‌ها شاهد عرضه این محصول در خارج از چین نباشیم. قرار است این پلوپز از 6 آوریل (18 فروردین) به بازار عرضه شود.
 

www.zoomit.ir


Rss Services Print  -(3 Body)  Visitor Count: 914
Add Comments
Name:
Email:  
User Comments:
SecurityCode: Captcha ImageChange Image