بانک اطلاعات شماره موبايل
خبرخوان ايمن
سيستم مديريت ربات تلگرام
طراحي وب سايت


نرم‌افزارهای حرفه‌ای ادیت عکس گوگل رایگان شد
ایمن نیوز - شرکت گوگل اعلام کرده که مجموعه نرم‌افزارهای Nik Collection را که برای ادیت حرفه‌ای عکس به کار می‌رود رایگان کرده است.
Date:1395/1/14

ایمن نیوز - قیمت این مجموعه نرم‌افزاری ( هم برای مک و هم برای ویندوز ) بالغ بر 150 دلار بوده و شامل هفت پلاگین حرفه‌ای می‌شود. حالا حتی اگر شما در سال 2016 این مجموعه را خریداری هم کرده باشید جای نگرانی ندارد چون گوگل طی چند روز آینده هزینه آن را به شما بازمی‌گرداند.

این مجموعه شامل نرم‌افزارهای Analogue Efex Pro, Colour Efex Pro, Silver    Efex Pro, Viveza, HDR Efex Pro, Sharpener  Pro و Dfine می‌شود که مجموعه فوق‌العاده قدرتمندی برای ادیت حرفه‌ای عکس به شمار می‌رود. با استفاده از این نرم‌افزارها ویژگی‌های تصویری فوق‌العاده‌ای را می‌توان به عکس‌ها اضافه کرد از جمله وضوح  بیشتر ،  افکت‌های HDR و یا کاهش نویز.

البته بسیاری از این ویژگی‌ها در اپلیکیشن‌های حرفه‌ای ادیت عکس  مثل Adobe Lightroom هم وجود دارد اما پلاگین‌های گوگل قدرت و کنترل بیشتری را در اختیار عکاس یا ادیتور عکس قرار می‌دهد. به عنوان مثال Silver Efex Pro یکی از آن نرم‌افزارهای فوق‌العاه‌ای است که برای عکاسی سیاه و سفید به کار می‌رود و به تنهایی قابلیت‌های مناسبی را در مقایسه با Lightroom دارد.

گوگل شرکت ادیت تصویر Nik Software را در سال 2012 خرید و پس از آن نیز Snapchat اپلیکیشن محبوب مبتنی بر iOS را که برای ادیت عکس ایجاد شده بود به خود اضافه کرد. اندکی بعد چنانکه انتظار می‌رود شاهد نسخه اندرویدی Snapchat بودیم و البته گوگل هر دو نسخه را رایگان کرد.

گوگل زمانی که شرکت Nik Software را خرید قیمت کل نرم‌افزارهای آن 499 دلار بود اما گوگل با یکجا کردن کل این نرم‌افزارها قیمت آن را به 150 دلار کاهش داد و حالا هم که کل آن را رایگان کرده است.

www.yjc.ir


Rss Services Print  -(3 Body)  Visitor Count: 876
Add Comments
Name:
Email:  
User Comments:
SecurityCode: Captcha ImageChange Image