بانک اطلاعات شماره موبايل
خبرخوان ايمن
سيستم مديريت ربات تلگرام
طراحي وب سايت


اگر حساب کاربری شما ناگهان غیر فعال شد کلیک کنید
ایمن نیوز - در صورتی که حساب کاربری اینستاگرام شما ناگهان و بدون هیچ دلیل خاصی غیر فعال شده این گزارش را تا انتها بخوانید.
Date:1395/1/18

ایمن نیوز - یکی از مشکلات شایعی که کاربران اپلیکیشن اینستاگرام در سیستم عامل اندروید با آن روبه‌رو هستند غیرفعال شدن ناگهانی حساب کاربری آن‌هاست.

این اتفاق به طور ناگهانی و بدون هیچ دلیل خاصی رخ می‌دهد و با نمایش پیغام Your account has been disabled for violating our terms همراه است. اما جالب است بدانید این مشکل یک راه حل آسان دارد و جای نگرانی نیست.حال در این گزارش می خواهیم  ترفندی را برای رفع این مشکل به شما بگوییم.


آموزش حل مشکل غیر فعال شدن حساب کاربری:

ابتدا بایستی بدانید که این مشکل تنها بر روی گوشی کنونی شما و نسخه‌ی کنونی اپلیکیشن اینستاگرام شما وجود دارد. اگر بر روی یک دستگاه دیگر اطلاعات حساب‌تان را وارد کنید می‌توانید وارد حساب کاربری‌تان شوید.

اما برای حل این مشکل در دستگاه خودتان، ابتدا بایستی نسخه‌ی کنونی اپلیکیشن اینستاگرام را که بر روی دستگاه‌تان نصب‌شده است را حذف نمایید، سپس نسخه‌ی 4 اپلیکیشن اینستاگرام را به جای آن نصب کنید.

برای حذف اپلیکیشن Instagram مراحل زیر را طی نمایید:

ابتدا به Settings بروید

سپس وارد Apps شوید

بعد به تب Downloads بروید

در میان لیست اپ‌ها، Instagram را یافته و آن را لمس کنید

سپس دکمه‌ی Uninstall را لمس نمایید و مراحل حذف را طی کنید
 
پس از حذف نسخه‌ی کنونی اینستاگرام، نیاز است که نسخه‌ی 4 این اپلیکیشن را نصب نمایید

پس از نصب این نسخه، اطلاعات حساب کاربری خود را وارد کرده و Login کنید. خواهید دید (ترفندستان) که این بار بدون مشکل می‌توانید وارد حساب کاربری شوید.
 
در مرحله‌ی بعد، بدون این که نسخه‌ی کنونی را حذف نمایید، از طریق Google Play یا دیگر مارکت‌ها اقدام به آپدیت اینستاگرام به آخرین نسخه نمایید. با این کار در نهایت هم از آخرین نسخه استفاده خواهید کرد و هم دیگر مشکل غیرفعال شدن حساب کاربری وجود ندارد.


 

www.yjc.ir


Rss Services Print  -(5 Body)  Visitor Count: 940
Add Comments
Name:
Email:  
User Comments:
SecurityCode: Captcha ImageChange Image