بانک اطلاعات شماره موبايل
خبرخوان ايمن
سيستم مديريت ربات تلگرام
طراحي وب سايت


سامسونگ در بازار نیمه هادی ها به اینتل نزدیک می شود
ایمن نیوز - سامسونگ به عنوان یک شرکت بزرگ سخت‌افزاری، در بازارهای مختلفی مشغول به فعالیت است. این شرکت در زمینه‌ی تولید نیمه‌هادی‌ها نیز سابقه‌ی درخشانی دارد و طبق آماری که به تازگی منتشر شده، سهم این شرکت از بازار این مواد به ۱۱.۶ درصد رسیده که رشدی ۰.۹ درصدی داشته است
Date:1395/1/24

ایمن نیوز - کمپانی بزرگ سامسونگ که به عنوان غول الکترونیک کره نیز شناخته می‌شود، در زمینه‌ی تولید قطعات الکترونیکی و سخت‌افزار، تخصص بالایی دارد و در بازارهای مختلف این صنعت حضوری پررنگ دارد. این شرکت در بازار تولید نیمه‌هادی‌ها که استفاده‌ی زیادی در صنعت الکترونیک دارند، رقیب اصلی شرکت بزرگ اینتل است و در سال جاری با رشدی 0.9 درصدی، فاصله‌ی خود را با اینتل در سهم این بازار کاهش داده است.
سامسونگ در حال حاضر 11.6 درصد از بازار نیمه‌هادی‌ها در جهان را در اختیار دارد و این در حالی است که رتبه‌ی اول تولید نیمه‌هادی‌ها متعلق به شرکت اینتل است که سهمی 14.8 درصدی از این بازار را به خود اختصاص داده. آمارها نشان می‌دهد فاصله‌ای این دو شرکت درطول سالیان گذشته در حال کم شدن است. این فاصله در سال 2012 برابر با 5.3 درصد بود؛ در سال 2013 این مقدار به 4.2 درصد رسید و حال شاهد آن هستیم که فاصله‌ی سهم این دو شرکت بزرگ از بازار نیمه‌هادی‌ها به 3.2 درصد در سال 2015 رسیده است. رتبه‌ی سوم بازار نیمه‌هادی‌ها به شرکت SK Hynix تعلق دارد که با سهمی 4.8 درصدی، بالاتر از کوالکام قرار گرفته است.
 

www.zoomit.ir


Rss Services Print  -(4 Body)  Visitor Count: 834
Add Comments
Name:
Email:  
User Comments:
SecurityCode: Captcha ImageChange Image