بانک اطلاعات شماره موبايل
خبرخوان ايمن
سيستم مديريت ربات تلگرام
طراحي وب سايت


کاربران واتس اپ و مسنجر فیسبوک روزانه ۶۰ میلیارد پیام رد و بدل می‌کنند
ایمن نیوز - کنفرانس توسعه‌دهندگان F8 که روز گذشته برگزار شد، میزبان مارک زاکربرگ موسس فیسبوک بود. او در این مراسم آماری از پیشرفت کاربران اپلیکیشن مسنجر این شرکت ارائه داد و عنوان کرد که بیشترین رشد کاربران در سال ۲۰۱۵ مربوط به این اپلیکیشن بوده است. وی هم‌چنین عنوان کرد که مجموع پیام‌های رد و بدل شده در این اپلیکیشن و اپلیکیشن واتس‌اپ روزانه به ۶۰ میلیارد می‌رسد.
Date:1395/1/25

ایمن نیوز - واتس‌اپ و مسنجر فیسبوک، دو اپلیکیشن پیام‌رسان محبوب هستند که در مالکیت این شرکت بزرگ اینترنتی قرار دارند. مارک زاکربرگ دیروز در مراسمی عنوان کرد که رشد کاربران مسنجر این شرکت در سال 2015 بسیار زیاد بوده و در حال حاضر این اپلیکیشن بعد از اپلیکیشن رسمی فیسبوک در اپ استور اپل، محبوب‌ترین اپلیکشن است.
سال گذشته در همین کنفرانس عنوان شد که کاربران مسنجر فیسبوک به 700 میلیون در ماه رسیده است. در ماه ژانویه‌ی سال جاری این آمار به 800 میلیون در ماه رسید و حال در کنفرانس F8 آمار 900 میلیون کاربر در ماه گزارش شده است. البته رشد اپلیکیشن‌های پیام‌رسان در سال‌های اخیر به طور کلی زیاد بوده اما استقبال کاربران از اپلیکیشن مسنجر فیسبوک به حدی بوده که دو اپلیکیشن دیگر این شرکت یعنی اینستاگرام و واتس‌اپ را پشت سر گذاشته است. زاکربرگ آمار جالب دیگری نیز در این مراسم ارائه کرد. طبق گفته‌های او، مجموع پیام‌های رد و بدل شده در دو اپلیکیشن واتس‌اپ و مسنجر فیسبوک، به 60 میلیارد پیام روزانه می‌رسد. این در حالی است که مجموع پیامک‌های ارسالی در جهان روزانه 20 میلیارد پیام است.
با توجه به استقبال خوب کاربران از اپلیکیشن پیام‌رسان فیسبوک، این شرکت در حال توسعه‌ی امکانات جانبی مفید برای این سرویس است. قابلیت مطالعه‌ی اخبار محبوب جزو یکی از این سرویس‌های جدید است. بعلاوه امکانات رزرو سرویس و خرید آنلاین نیز به زودی به مسنجر فیسبوک اضافه خواهند شد.
 

www.zoomit.ir


Rss Services Print  -(4 Body)  Visitor Count: 890
Add Comments
Name:
Email:  
User Comments:
SecurityCode: Captcha ImageChange Image