بانک اطلاعات شماره موبايل
خبرخوان ايمن
سيستم مديريت ربات تلگرام
طراحي وب سايت


هوآوي قصد دارد تا پايان سال جاري ميلادي 140 ميليون تلفن هوشمند بفروشد
ايمن نيوز -
Date:1395/1/28

ايمن نيوز - در زمان حاضر هوآوي را مي توان يكي از موفق ترين توليد كنندگان تلفن هاي هوشمند در چين و حتي جهان دانست، ضمن اينكه اين برند يكي از برترين ها در عرصه ي ساخت و عرضه ي تجهيزات مخابراتي نيز محسوب مي شود.

ظرف چند سال گذشته اثر گذاري اين اَبَر شركت چيني بر بازار بيش از هر وقت ديگري شده و به لطف همكاري با گوگل و توليد محصولي همانند نكسوس 6P حالا كاربران در گوشه و كنار دنيا آنها را به خوبي مي شناسند. طي هفته اي كه گذشت نيز شاهد رونمايي از دو پرچمدار جديد اين كمپاني با عناوين P9 و P9 Plus بوديم و حالا خبرها حاكي از آن هستند كه كمپاني مذكور هدف گذاري نموده تا انتهاي 2016 يكصد و چهل ميليون تلفن هوشمند را در سراسر جهان به فروش برساند.

در همين رابطه سايت «DigiTimes» گزارش تازه اي را منتشر كرده و در آن آورده، “هوآوي تكنولوژي” بنا دارد به جهانيان و تا انتهاي سال جاري ميلادي 140 ميليون اسمارت فون عرضه نمايد كه 44٪ آنها شامل محصولات ميان رده و پرچمدارش خواهند بود.

اين سايت مي افزايد شركت مورد بحث در ايالات متحده همكاري گسترده تري را با اپراتورهاي محلي صورت خواهد داد و كوشش خواهد نمود تا مشتريان را بيش از پيش با محصولات ميان رده و البته قدرتمندش آشنا كند. ضمناً‌ در بازارهاي كشورهاي در حال توسعه نيز، هوآوي بنا دارد چندين فروشگاه خرده فروشي و مركز ارائه ي خدمات پس از فروش ايجاد كرده و از اين طريق تجربه اي كه ساكنين اين بازارها از خريد موبايل هاي اش به دست مي آورند را ارتقا بخشد.

گفته مي شود هوآوي روي بازار تبلت ها و صد البته تجهيزات مخابراتي هم سرمايه گذاري ها و شراكت هاي گسترده تري را صورت خواهد داد و لذا انتظار مي رود آنها در انتهاي سال جاري به درآمد كلي و ركورد ساز 30 ميليارد دلار دست پيدا كرده و اين عدد در پايان 2018 به 40 ميليارد دلار ارتقا يابد.

همانطور كه در ابتداي مطلب اشاره شد برند چيني ياد شده به تازگي از دو پرچمدار جديد با نام هاي P9 و P9 Plus پرده برداشته و در كنار آنها به شكل محدود از P9 Lite با تراشه خانگي كايرين 650 هم رونمايي به عمل آورده. در كنار اين اسمارت فون ها انتظار مي رود به زودي و تا پايان ماه شاهد معرفي محصولاتي همچون Honor 8 و Honor 5C‌ نيز باشيم.

بر طبق شواهد هوآوي در تلاش است تا با عرضه محصولات متنوع، با كيفيت و داراي قيمت رقابتي ديگران را به چالش كشيده و سهم بيشتري از بازار را به دست آورد؛ سياستي كه تا به امروز سبب رشد چشم گيرشان شده و بايد ديد مي تواند در آينده نيز منجر به پيشرفت بيشتر شان شود يا خير.

ايستنا


Rss Services Print  -(3 Body)  Visitor Count: 903
Add Comments
Name:
Email:  
User Comments:
SecurityCode: Captcha ImageChange Image