بانک اطلاعات شماره موبايل
خبرخوان ايمن
سيستم مديريت ربات تلگرام
طراحي وب سايت


«كلش آو كلنز» 200 قرباني گرفت
ايمن نيوز -
Date:1395/1/28

ايمن نيوز - متهم سايبري كه با پهن كردن طعمه به نام بازي «كلش آو كلنز» اقدام به 200 مورد هك حساب كاربري ايميل كرده بود توسط پليس فتا استان خراسان جنوبي شناسايي و در محل سكونت خود دستگير شد.

سيدغلامرضا حسيني رييس پليس فضاي توليد و تبادل اطلاعات خراسان جنوبي گفت: فردي به پليس فتا مراجعه و عنوان كرد پسورد و رمز ايميل او هك شده و بعد از مدتي متوجه شده بود كه ورود به ايميل براي او مقدور نيست تا اين كه معلوم شد فرد ديگري با دسترسي به ايميل وي و برداشتن رمز كاربري، بازي كلش آو كلنز مالباخته را در اختيار گرفته است.

حسيني افزود: اين مالباخته در يكي از شبكه هاي اجتماعي موبايل متوجه مي شود كه براي بازي موبايلي كلش آو كلنز هزار جم رايگان از طريق سايتي گذاشته شده كه فرد شا÷كي به سايت مربوطه مراجعه و در يك چشم برهم زدن حساب كاربري ايميل وي هك شده بود و فرد هكر نيز با به دست آوردن رمز ايميل شاكي محتواي ايميل را بررسي مي كند تا اين كه به حساب كاربري بازي كلش كه متعلق به شاكي بود دست يافته است.

وي ادامه داد: تحقيقات از شاكي تكميل شد و پليس فتا با انجام شگردهاي سايبري صاحب سايت را شناسايي كردند و معلوم شد كه اين فرد در يكي از استان هاي همجوار سكونت دارد.

حسيني تصريح كرد: با هماهنگي قضايي كه صورت گرفت پرونده توسط پليس فتاي استان بررسي و محل سكونت صاحب سايت مخرب شناسايي و متهم دستگير شد تا اين كه متهم در اظهارات خود به 200 مورد هك اطلاعات حساب كاربري كه با بازي كلش آو كلنز مرتبط بودند اعتراف كرد.

ايستنا


Rss Services Print  -(3 Body)  Visitor Count: 925
Add Comments
Name:
Email:  
User Comments:
SecurityCode: Captcha ImageChange Image