بانک اطلاعات شماره موبايل
خبرخوان ايمن
سيستم مديريت ربات تلگرام
طراحي وب سايت


تبديل فضاي مجازي به فضاي كسب و كار
ايمن نيوز - يك كارشناس فناوري اطلاعات گفت: در حال حاضر شاهد فعاليت‌هاي كاذب كاربران در فضاي مجازي هستيم كه مي‌توان با برنامه‌ريزي‌هاي درست، اين فضا را تبديل به محيطي براي كسب و كار كرد.
Date:1395/1/29

ايمن نيوز - يك كارشناس فناوري اطلاعات گفت: در حال حاضر شاهد فعاليت‌هاي كاذب كاربران در فضاي مجازي هستيم كه مي‌توان با برنامه‌ريزي‌هاي درست، اين فضا را تبديل به محيطي براي كسب و كار كرد.

اعظم سمني در گفت‌وگو با خبرنگار ايسنا در زنجان، اظهار كرد: در حال حاضر مردم به جاي اينكه وقت خود را صرف گشتن در كانال‌هاي سرگرم‌كننده بكنند مي‌توانند به جاي استفاده نامناسب از اينترنت، وقت خود را براي راه‌اندازي كسب و كارهاي اينترنتي بپردازند.

وي ادامه داد: در حال حاضر شبكه‌هاي اجتماعي همچون تلگرام كه تبديل به يك دهكده جهاني شده‌اند، مردم دنيا مي‌توانند به راحتي با هم در ارتباط باشند، لذا مي‌توان از ظرفيت‌هاي بالاي چنين نرم‌افزارهايي به درستي استفاده كرد و يك كسب و كار اينترنتي راه‌اندازي كرد.

اين كارشناس با اشاره به اينكه دو سوم از جمعيت كاربران اينترنتي به طور ناخواسته در فضاهاي مجازي مشغول به اتلاف وقت هستند، افزود: بيشتر مطالبي كه در اين فضاها وجود دارد يا طنزآميز است و يا به گونه‌اي سعي در جذب مخاطب به مطلبي خاص دارد و در صورتي كه مطالب نيز مفيد و علمي باشد، در حد مبالغه بوده و ذهن مخاطب را مشوش مي‌كند.

وي خاطرنشان كرد: راه‌اندازي كسب و كار اينترنتي به شايع‌ترين روش براي كارآفرين در شبكه‌هاي مجازي و وب‌سايت ها و وبلاگ‌ها تبديل شده است. از طراحي و توسعه اپليكيشن‌هاي موبايل و نرم‌افزارهاي كاربردي گرفته تا ساده‌ترين كسب و كارها از قبيل دريافت سفارشات اينترنتي و ارسال غذا، از استارتاپ‌هايي كه نياز به تخصص‌هاي مختلفي هم‌چون برنامه‌نويسي كامپيوتر و طراحي محصول دارند تا كسب و كارهاي ساده‌اي كه تنها با آسان‌تر كردن بخش كوچكي از زندگي كاربران كسب درآمد مي‌كنند و همه مواردي كه گفته شد مي‌تواند به گونه‌اي براي بهره‌وري مناسب از وقت افراد در فضاهاي مجازي مفيد باشد.

 

www.isna.ir


Rss Services Print  -(3 Body)  Visitor Count: 917
Add Comments
Name:
Email:  
User Comments:
SecurityCode: Captcha ImageChange Image