بانک اطلاعات شماره موبايل
خبرخوان ايمن
سيستم مديريت ربات تلگرام
طراحي وب سايت


هواوی، هدست واقعیت مجازی Huawei VR را با پوشش صدای ۳۶۰ درجه معرفی کرد
ایمن نیوز - هدست‌های واقعیت مجازی هنوز نتوانسته‌اند به صورت گسترده در بین کاربران مورد استفاده قرار گیرند. با این‌حال شاهد ورود شرکت‌های مختلف به این حوزه هستیم. حالا نوبت به هواوی رسیده و این کمپانی چینی نیز قصد معرفی یک هدست واقعیت مجازی به نام Huawei VR را دارد.
Date:1395/1/29

ایمن نیوز - پس از معرفی دو تلفن هوشمند جدید هواوی پی 9 و پی 9 پلاس، به‌نظر می‌رسد که این شرکت چینی، قصد دارد علاوه بر صنعت موبایل، در بازار هدست‌های واقعیت مجازی نیز وارد شود. کمپانی مورد اشاره طرح مفهومی دستگاهی به‌نام Huawei VR را معرفی کرده که به‌نظر می‌رسد از لحاظ ظاهری شبیه به هدست واقعیت مجازی سامسونگ یعنی Gear VR است. همچنین می‌توان شکل این هدست را با توجه به صفحه‌ی بزرگ جلویی آن، شبیه به طراح‌های علمی-تخیلی دانست

البته بخش هیجان‌انگیز دستگاه یاد شده به همینجا ختم نمی‌شود. در واقع یکی از بخش‌های ویژه‌ی این محصول، پوشش صدای 360 درجه‌ی آن است که هواوی سعی دارد در اولین هدست واقعیت مجازی‌اش آن را بکار ببرد. اگر علاوه بر لذتی که از تجربه‌ی کار با واقعیت مجازی می‌برید، صدای فراگیر هم داشته باشید، در این حالت می‌توانید حتی مسیر حرکت صوت را هم به خوبی در فضای مجازی حس کنید. هواوی در این رابطه می‌گوید کاربران نمی‌توانند از عینک‌ در زیر هدفونی که بر سر زده‌اند استفاده کنند؛ اما توجه به لنز‌های قابل تنظیم هدست مورد اشاره، دیگر با مشکلی در این زمینه مواجه نخواهید شد.

هدست واقعیت افزوده Huawei VR نمای دید 95 درجه‌ای را ارائه می‌دهد که برای رقابت با هدست Samsung Gear VR کافی و مناسب است؛ چرا که محصول سامسونگ نیز زاویه‌ی دید 96 درجه‌ای را به کاربر ارائه می‌دهد. کمپانی چینی هواوی در حال آماده کردن خود برای رقابت با رقبا در بخش نرم‌افزاری و محتوا نیز هست و در این زمینه 4000 فیلم را به صورت رایگان در اختیار کاربرانش قرار می‌دهد. البته احتمالا بیشتر این فیلم‌ها از نوع فیلم‌های مخصوص واقعیت مجازی نیستند. علاوه بر این، تعداد 40 بازی و 350 تصویر پانوراما و در نهایت 150 تور مجازی نیز در اختیار کاربران خواهد بود.

البته متاسفانه که هواوی هنوز زمان معرفی و عرضه این محصول را اعلام نکرده؛ بنابراین اگر شما هم به این دستگاه علاقمند شده‌اید برای آگاهی از جزئیات بیشتر چاره‌ای جز صبر کردن نخواهید داشت. ما نیز در زومیت به محض دریافت اطلاعات جدید درباره این هدست واقعیت مجازی، شما را در جریان قرار خواهیم داد.

www.zoomit.ir


Rss Services Print  -(4 Body)  Visitor Count: 892
Add Comments
Name:
Email:  
User Comments:
SecurityCode: Captcha ImageChange Image