بانک اطلاعات شماره موبايل
خبرخوان ايمن
سيستم مديريت ربات تلگرام
طراحي وب سايت


مکالمه ۳۸ میلیون و ۸۰۰ هزار دقیقه‌ای ایرانیان با دنیا در نوروز ۹۵
ایمن نیوز - ایرانیان در نوروز ۱۳۹۵ به میزان ۸۳ میلیون و ۸۰۰ هزار دقیقه با دیگر نقاط دنیا تماس برقرار کردند. بر اساس اعلام شرکت زیرساخت، اوج این ارتباط در روز اول فروردین ۱۳۹۵ بوده است.
Date:1395/1/30

ایمن نیوز - حسین معدنی پور مدیرکل کنترل و هماهنگی مدیریت شبکه شرکت ارتباطات زیر ساخت اعلام کرد: «در ایام نوروز 95، شرکت ارتباطات زیرساخت 83 میلیون و 800 هزار دقیقه ترافیک بین‌الملل را بین ایران و دیگر کشورهای دنیا برقرار کرد که از این میزان تماس، 48 میلیون و 100 هزار دقیقه سهم ترافیک صادره از ایران به دیگر کشورها و 35 میلیون و 700 هزار دقیقه سهم ترافیک وارده‌ی بین‌المللی به ایران بوده است.»
معدنی پور ادامه داد: «اوج ترافیک روزانه مربوط به روز اول فروردنی بود که در این روز 9 میلیون و 600 هزار دقیقه مکالمه مبادله شد. شرکت ارتباطات زیرساخت پیش‌بینی‌های فنی لازم را برای افزایش ترافیک نوروزی فراهم کرده بود و کارشناسان این شرکت در ایام نوروز در شیفت‌های 24 ساعته در محل کار خود حضور داشتند تا مکالمات هموطنان عزیز در این ایام بدون هیچ اختلالی و با کیفیت مطلوب برقرار شود.»
این میزان مکالمه در نوروز 95 در حالی است که کل میزان مکالمه‌ی ایرانیان با دنیا در سال 94 معادل 2 میلیارد و 200 میلیون دقیقه تماس بوده است.
 

www.zoomit.ir


Rss Services Print  -(4 Body)  Visitor Count: 873
Add Comments
Name:
Email:  
User Comments:
SecurityCode: Captcha ImageChange Image