بانک اطلاعات شماره موبايل
خبرخوان ايمن
سيستم مديريت ربات تلگرام
طراحي وب سايت


چگونه جوانان ایرانی به کسب و کارهای اینترنتی با درآمد ماهیانه ۵۰ میلیون تومان رسیده‌اند؟
ایمن نیوز - در ایران جوانانی وجود دارند که مجبور نیستند هر روز صبح زود از خواب بیدار شوند و کلی مسافت را طی کنند تا به محل کارشان برسند! مجبور نیستند هر روز سرکاری بروند که دوستش ندارند! مجبور نیستند کلی از زمان عمرشان را برای ثروتمند شدن کارفرما هدر بدهند! مجبور نیستند نگران میزان حقوق ماهیانه‌شان باشند! ولی ماهیانه ۵۰ میلیون تومان درآمد دارند! به نظر شما در ایران می‌توان این‌گونه زندگی کرد؟ شرایط فراهم هست؟ پاسخ ساده ا‌ست: بسیاری توانسته‌اند! پس همه می‌توانند...
Date:1395/1/30

ایمن نیوز - amazon، verge، salesforce آیا این سایت‌ها را می‌شناسید؟ هر یک از این سایت‌ها نمونه‌ی یکی از کسب و کارهای موفق اینترنتی در حوزه خود هستند که درآمدهای میلیون دلاری دارند، یکی در حوزه فروش آنلاین، یکی در حوزه تولید محتوا و دیگری در حوزه ارائه سرویس آنلاین! در ایران وضع چگونه است؟ آیا در ایران هم کسب و کارهای اینترنتی هستند که توانسته باشند به درآمدهای سالانه یک میلیارد برسند؟

باید بگوییم بله! کسب و کار های اینترنتی بسیاری با درآمدهای میلیاردی وجود دارد!

کافی است وارد سایت الکسا شوید و سایت‌های برتر ایرانی از نظر رتبه و بازدید را مشاهده کنید. در این لیست هم وب سایت‌های فروشگاهی می‌بینید، هم وب‌سایت‌های محتوایی، هم سایت‌هایی که در حال ارائه سرویس‌های آنلاین هستند.

برای نمونه یکی از وب سایت‌های محتوایی با رنک زیر 100 را باز کنید. معمولا مدل کسب درآمد اینگونه کسب و کار ها بر پایه تبلیغات است و هزینه سفارش بنرهای تبلیغاتی در آنها بطور میانگین 5 میلیون تومان و تعداد بنرهای تبلیغاتی آنها در کمترین حالت نیز 20 عدد است! حالا می توانیم حساب کنیم! 20 عدد بنر 5 میلیونی یعنی حداقل 100 میلیون تومان در آمد این‌گونه سایت‌ها در ماه!

شما می‌توانید باز هم بیشتر در لیست وب سایت‌های برتر ایرانی بگردید و ده‌ها سایت با درآمدهای مشابه پیدا خواهید کرد. حتی تا رنک زیر 1000 هم می توانید نمونه های مشابه بسیاری مشاهده کنید!

در ادامه برای شما شرح می‌دهیم که برای آغاز یک کسب و کار میلیاردی چه مسیری را باید طی کنید:
مرحله اول: انتخاب مدل کسب و کار

شما برای خلق یک کسب و کار میلیاردی باید یک ایده داشته باشید اما برای موفقیت یک ایده‌‌ی خام و تبدیل آن به یک کسب و کار سودآور باید با بوم مدل کسب و کار آشنا شوید و بتوانید 9 بعد مختلف یک کسب و کار را بشناسید! و با توجه به شرایط خود، مدل کسب و کار و نقشه راه بازاریابی بنویسید که موفقیت آن حتمی باشد.
مرحله دوم: طراحی ظاهری و محتوایی سایت

باید بتوانید یک ظاهر جذاب و به روز برای سایتتان طراحی کنید و در آن به نوع رفتار مشتری و جذب مشتری دقت کنید.
مرحله سوم: طراحی سایت

شما باید بیاموزید چگونه یک سایت حرفه‌ای با توجه به نیاز کسب و کارتان طراحی کنید.
مرحله چهارم: ارائه، فروش و بازاریابی حرفه‌ای

شما در هر کسب و کاری بزرگترین وظیفه‌ای که دارید کسب درآمد و هنر فروش است تا بتوانید کسب و کار خود را زنده نگه دارید. پس باید در زمینه تحلیل رفتار مصرف کننده، تکنیک‌های فروش، بازاریابی دیجیتال، نحوه ارائه، فروش و بازاریابی برای بازار هدف و ارائه فوق العاده کسب و کار خود آموزش‌های حرفه‌ای ببینید.

بله به همین سادگی است! شما می‌توانید در خانه و با کمترین هزینه، بنیان گذار یک کسب و کار میلیاردی در اینترنت باشید.
پیشنهاد ویژه

شمایی که تابحال حتی به آغاز یک کسب و کار شخصی فکر نکرده‌اید، امروز می‌تواند شروع تغییری بزرگ در زندگی تان باشد. آغاز یک کسب و کار موفق در دسترس تر از آنچه تصور می‌کنید است؛ کافی است شیوه یادگیری تان و مدل کسب و کار شما اصولی باشد.

حتی می‌توانید غیرحضوری بیاموزید! با آموزش‌های مجازی در خانه هم می‌توانید آموزش ببینید و اولین کسب و کارتان را آغاز کنید.

موسسه آموزش عالی آزاد دانش پژوهان با مجوز وزارت علوم، تحقیقات و فناوری برند اول آموزش مجازی کشور است. یکی از پکیج‌های آموزشی بسیار پرطرفدار این موسسه، پکیج خلق کسب و کار میلیاردی در اینترنت است که تمامی‌ 4 مرحله مهم برای آغاز این کسب و کار که در بالا ذکر شد در آن پیش بینی شده است تا شما دانش پذیران گرامی ‌بتوانید در مدت کوتاهی آماده خلق یک کسب و کار حرفه‌ای بشوید.

پکیج خلق کسب‌وکار میلیاردی در اینترنت شامل 5 دوره و 1 گواهینامه معتبر به شرح زیر است:

    خلق مدل کسب و کار (به ارزش 229 هزار تومان)
    آموزش حرفه ای فتوشاپ (به ارزش 180 هزار تومان)
    آموزش طراحی سایت بدون کد نویسی با wordpress (به ارزش 180 هزار تومان)
    آموزش جامع طراحی صفحات وب با کد نویسی (به ارزش 385 هزار تومان)
    فروش و بازاریابی حرفه‌ای (به ارزش 229 هزار تومان)
    گواهینامه مورد تائید دانشگاه جامع علمی کاربردی (رایگان در پایان دوره)

این پکیج آموزشی توسط جمعی از برترین اساتید در هر حوزه تدریس شده است. قیمت این پکیج فوق العاده (شامل 5 دوره +1 گواهینامه) 1 میلیون و 200 هزار تومان است که دانش پژوهان در "تخفیف ویژه روز مرد" خود برای کاربران زومیت، تخفیف 75 درصدی را در نظر گرفته است و با قیمت فقط 279 هزار تومان عرضه می‌شود. توجه داشته باشید ظرفیت این دوره با تخفیف 75درصدی محدود به 45 نفر بوده و فقط تا 3 اردیبهشت قابل استفاده است.

 

www.zoomit.ir


Rss Services Print  -(4 Body)  Visitor Count: 1203
Add Comments
Name:
Email:  
User Comments:
SecurityCode: Captcha ImageChange Image