بانک اطلاعات شماره موبايل
خبرخوان ايمن
سيستم مديريت ربات تلگرام
طراحي وب سايت


گوشی جدید سونی در بنچمارک GFXBench رویت شد
ایمن نیوز - اخبار و شایعات مختلفی در ارتباط با گوشی بعدی سونی منتشر شده و حالا این گوشی جدید در بنچمارک GFX‌bench رویت شده است
Date:1395/3/9

ایمن نیوز - سونی مشغول تغییر برنامه‌های خود در بخش گوشی‌های هوشمند است. این کمپانی گوشی‌های سری Z خود را با سری X جایگزین کرده و در سال 2016، سه گوشی اکسپریا ایکس، اکسپریا ایکس پرفورمنس و اکسپریا ایکس A را عرضه کرده است. اکنون اخباری از گوشی جدید این شرکت، منتشر شده است.

گوشی جدید سونی با نام 24UJ95LH34QX77B1 در بنچمارک GFX‌Bench رویت شده است. این گوشی شباهت‌های زیادی به اکسپریا ایکس پرفورمنس دارد. گوشی جدید از پردازنده اسنپدراگون 820 و 3 گیگا‌بایت رم بهره می‌برد. صفحه نمایش فول اچ‌دی این گوشی 5.1 اینچی است در حالی که صفحه نمایش اکسپریا ایکس پرفورمنس، 5 اینچ بود.

اطلاعاتی که توسط بنچمارک GFX‌Bench ثبت می‌شوند، بدون خطا نیستند. تفاوت‌های دیگری نیز بین دو گوشی وجود دارد. گوشی جدید از دوربین اصلی 21 مگا‌پیکسلی و دوربین سلفی 12 مگا‌پیکسلی بهره می‌برد در حالی که دوربین اصلی اکسپریا ایکس پرفورمنس، 23 مگا‌پیکسل و دوربین دوم آن نیز 13 مگا‌پیکسلی است.

این اطلاعات ممکن است مربوط به گوشی جدیدی از سونی باشد، همچنین احتمال می‌رود نمونه تغییر یافته از اکسپریا ایکس پرفورمنس باشد یا مخصوص منطقه خاصی طراحی شده باشد.

www.zoomit.ir


Rss Services Print  -(3 Body)  Visitor Count: 1105
Add Comments
Name:
Email:  
User Comments:
SecurityCode: Captcha ImageChange Image