بانک اطلاعات شماره موبايل
خبرخوان ايمن
سيستم مديريت ربات تلگرام
طراحي وب سايت

ملزومات موفقيت در صنعت نرم‌افزار كشور
ایمن نیوز - رئيس كميسيون نرم‌افزار سازمان نظام صنفي رايانه‌اي استان تهران گفت: مهم‌ترين نكته در صنعت نرم‌افزار جمهوري اسلامي ايران، وجود وحدت رويه در سازمان‌هاي رگولاتوري و تصميم‌گيرنده‌ي اين صنعت است.

هواشناسی پیشرفته با AccuWeather
ایمن نیوز - نرم افزار AccuWeather در میان یکی از بهترین ابزار پیش بینی هوا است که می توانید آخرین و جدیدترین جزییات آب و هوا را در اختیار شما قرار دهد.

نوای آنلاین موسیقی ایرانی
ایمن نیوز - زمانی برای موسیقی گوش دادن به صفحه، سوزن و دستگاهی به نام گرامافون احتیاج بود، اما بعدها نوار کاست آمد و بعد هم سی‌دی. دیسک نوری کیفیت بالایی از موسیقی را ارائه می‌کرد، اما سرعت آن با گسترش اینترنت و پیشرفت فناوری همگام نبود.

کتاب را با این اپلیکیشن بخرید
ایمن نیوز - محققان یک شرکت دانش بنیان در دانشگاه صنعتی شریف موفق شدند اپلیکیشنی به نام «طاقچه» را برای کتابخوان ها ارائه کنند.

در نشست شورای راهبری نرم افزارهای بومی عنوان شد/ حمایت وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات از توانمندسازی صنعت نرم افزاری
ایمن نیوز - معاون برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: این وزارتخانه از توسعه و توانمندسازی صنعت نرم‌افزاری و گسترش بازار این حوزه در راستای اجرای طرح نرم افزارهای بومی حمایت می‌کند.

رشد دويست درصدي درآمدهاي ابري شركت نرم‌افزاري TechnologyOne
ایمن نیوز - اين شركت توانست ميزان درآمدهاي خود از بخش خدمات ابري را با رشد 200 درصدي به 4.1 ميليون دلار برساند

یک گوشی با قابلیت تعویض قطعات
ایمن نیوز- Fonkraft یک گوشی هوشمند است که بر خلاف برندهای دیگر حاوی طیف وسیعی از تجملی همه قطعات آن مانند دوربین، باتری، RAM و cpu قابل تعویض است .

فعالیت 30 دقیقه‌ای ایرانی‌ها در شبکه‌های اجتماعی داخلی
-ایمن نیوز-از دیدگاه کاربران مهمترین ویژگی برای انتخاب یک شبکه اجتماعی بحث امنیت کاربران آن می‌باشد.

بهبود امکان جست‌وجوی گوگل در همراه‌های هوشمند
-ایمن نیوز- شرکت گوگل اعلام کرده است که سیستم جستجوی خود را برای تلفن‌های همراه هوشمند بهینه‌سازی خواهد کرد تا به کاربران اجازه داده شود تا بتوانند از یک ساختار جستجوی صوتی نیرومند بهره‌مند شوند.

مقایسه گوشی های هوشمند OnePlus X ،HTC One A9 ،Motorola DROID MAXX 2
-ایمن نیوز- همانطور که می دانید به تازگی گوشی هوشمند OnePlus X معرفی شده است. این گوشی هوشمند دارای سخت افزار عرضه شده در سال قبل است اما با این حال باید ببینیم که این کمپانی برای این گوشی هوشمند چه قیمتی در نظر گرفته است.
Back   1  -  2  -  3  -  4   Next