بانک اطلاعات شماره موبايل
خبرخوان ايمن
سيستم مديريت ربات تلگرام
طراحي وب سايت

بازگشت قابلیت رمزگذاری به تبلت‌های آمازون
ایمن نیوز - بسیاری از شهروندان و مدافعان حریم شخصی از تصمیم آمازون برای حذف قابلیت رمزگذاری داده ها در گوشی ها و تبلت های ساخت این شرکت انتقاد کرده اند.

خروج از اکانت مایکروسافت در ویندوز 10
ایمن نیوز - در این مطلب تصمیم داریم نحوه خروج از اکانت مایکروسافت در ویندوز ۱۰ و استفاده از اکانت لوکال را آموزش دهیم.

10 نکته برای استفاده حرفه ای و قدرتمندانه از ویندوز 10
ایمن نیوز - بدون هیچ شکی باید گفت ویندوز 10 یک موتورخانه غول پیکر در میان سیستم عامل ها است. به شکل ساده این که این سیستم عامل بهترین نمونه تولید شده توسط مایکروسافت تا کنون است که با ابزارها و امکانات قدرتمندی که احتمالا هر روزه با آنها سر و کار دارید تقویت شده. اما امکانات بسیاری نیز در پشت صحنه ویندوز 10 پنهان شده است که اگر از آنها بی خبر بمانید، احتمالا از نیمی از قدرت این موتورخانه بی بهره اید!

یک فقدان بزرگ برای لینوکس: مرگ خالق Debian در ابهام و سکوت محض
ایمن نیوز - «ایان مورداک» - Ian Murdock - در 28 دسامبر در سکوت خبری محض و در شهر سانفرانسیسکو درگذشت. با خودکشی. وی خالق و طراح اصلی Debian، یکی از معروف ترین توزیع های حال حاضر سیستم عامل لینوکس بود و ایان، آن را در سال 1993 وقتی دانشجوی دوره کارشناسی در دانشگاه پوردو هندوستان بود، طراحی کرد.

بیش از 200 میلیون دستگاه از ویندوز 10 استفاده می‌کنند
ایمن نیوز - در ماه اکتبر، مایکروسافت به طور رسمی اعلام کرد که بیش از 110 میلیون دستگاه در حال استفاده از ویندوز 10 هستند. امروز، گزارشی جدید نشان می‌دهد که این سیستم عامل در حال حاضر بر روی بیش از 200 میلیون دستگاه نصب شده است. غول نرم‌افزاری مایکروسافت، ویندوز 10 را در 29 جولای عرضه کرد، این بدان معنی است که این سیستم عامل در فاصله 5 ماه از تاریخ عرضه، اکنون روی بیش از 200 میلیون دستگاه در حال اجراست. البته این رقم کاملا چشم‌گیر است اما از آنجا که آپگرید به ویندوز 10 برای اکثر کاربران ویندوز رایگان است، برای برخی ممکن است چندان قابل توجه نباشد.

روش پیدا کردن گذرواژه WiFi بر روی اندروید و ویندوز 10
ایمن نیوز - در بسیاری از موارد پیش می اید که کاربران به مرور زمان گذرواژه های ذخیره شده بر روی WiFi خود را فراموش میکنند و برای ارتباط یک دستگاه دیگر با این اتصال WiFi به مشکل بر میخورند. این گذرواژه بر روی دستگاه شما ذخیره شده است اما از کجا میتوان به آن دست پیدا کرد؟

نسخه کره شمالی از لینوکس و ساز و کارهای امنیتی آن
ایمن نیوز - اکنون بر هیچ کس پوشیده نیست که کره شمالی یک سیستم عامل مخصوص به خود و مبتنی بر لینوکس به نام Red Star دارد که هدف آن محدود کردن کاربران به نگاه از زاویه دید دولت است.

نحوه تنظیم و راه اندازی قابلیت تشخیص چهره و حسگر Finger Print در ویندوز 10
ایمن نیوز - اکنون قادر هستید دستگاه مجهز به ویندوز 10 خود را با قابلیتهای جدید برای Login همره سازید و از این امکانات جدید آن لذت ببرید. قابلیت Windows Hello در ویندوز 10 میتواند چهره شما را به خاطر بسپارد و از این چهره برای Login شدن استفاده کند. همچنین قابلیت بایومتریک حسگر اثر انگشت نیز به شما امکانی مشابه میدهد تا برای همیشه از شر گذرواژه خلاص شوید.

آموزش فعال کردن قابلیت Godmode
ایمن نیوز - godmode قابلیتی پنهان در ویندوز 8 و 8.1 بود که در ویندوز 10 نیز وجود دارد و البته بسیاری از کاربران از آن بی‌اطلاع هستند.

حذف تصویر زمینه ورود به ویندوز
ایمن نیوز - اولین تصویر گرافیکی که کاربران ویندوز 10 پس از بوت شدن و پیش از ورود به ویندوز آن را مشاهده می‌کنند، تصویری از یک پنجره است که نوری آبی رنگ از آن عبور می‌کند.
Back   1  -  2  -  3  -  4  -  5   Next