بانک اطلاعات شماره موبايل
خبرخوان ايمن
سيستم مديريت ربات تلگرام
طراحي وب سايت

بازی استراتژیک King of Thieves را از دست ندهید
ایمن نیوز - King of Thieves بازی اندرویدی است که بیش از 5 میلیون بار توسط کاربران اندرویدی از 263 کشور دنیا تنها از Google Play دانلود شده است و از برترین بازی های دسته بندی Strategy به شمار می رود.

مدیرعامل بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای: آرشیو ملی بازی‌های رایانه‌ای ایرانی عرضه می‌شود
ایمن نیوز - مدیرعامل بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای به یکی از برنامه‌های سال 1395 این بنیاد اشاره کرد و گفت: امسال آرشیو تمامی بازی‌های رایانه‌ای ایرانی را به صورت دیجیتالی تهیه و تجمیع خواهیم کرد.

پوشش بازی های المپیک ریو 2016 با کیفیت 8k و به صورت واقعیت مجازی
ایمن نیوز - بازی‌های المپیک در تابستان سال آینده در شهر ریودوژانیرو برگزار می‌شود. مسئولان برگزاری این مسابقات تصمیم گرفته‌اند که بعضی از بازی‌های المپیک را با فرمت 8K و همچنین با فناوری واقعیت مجازی فیلم‌برداری کنند.

بازی های بیشتری را همراه داشته باشید
ایمن نیوز - با گسترش صنعت بازی‌سازی در دنیا حجم بازی‌هایی که ارائه می‌شوند نیز روزبه‌روز بیشتر می‌شود و از این‌رو گیمرهای حرفه‌ای اهمیت داشتن فضای ذخیره‌‌سازی بالا و پرسرعت را بیشتر احساس می‌کنند. شرکت تایوانی ای‌دیتا که پیشرو در صنعت تولید تجهیزات ذخیره‌سازی است خبر خوبی برای گیمرها، به‌خصوص کاربران ایکس‌باکس دارد!

مغز بشر دوباره از كامپيوتر شكست مي‌خورد؟
ایمن نیوز - مغز بشر دوباره از كامپيوتر شكست مي‌خورد؟در سال 1996 شركت IBM، گري كاسپاروف را در بازي با كامپيوتر شطرنج باز خود موسوم به بلو ديپ (Blue Deep) به چالش كشيد

ميليوني بودن مخاطبان بازي هاي رايانه اي ايراني
ایمن نیوز - وجود يك ميليون مخاطب براي يك بازي رايانه اي در ايران مي تواند موجب تشويق بازي سازان داخلي؛ جهت ساخت بازي هاي متنوع تر شود.

تعداد گيمرهاي موبايلي چين از جمعيت آمريكا بيش‌تر است
ایمن نیوز - گزارش جديدي از وضعيت صنعت بازي‌هاي ويدئويي در كشور چين منتشر شده كه نشان مي‌دهد بازار اين صنعت در چين فوق‌العاده عظيم است. به‌نحوي كه تنها جمعيت گيمرهاي موبايلي اين كشور از كل جمعيت ايالات متحده آمريكا بيش‌تر است.

سرويس‌هاي جديد آزمايشگاه بازي‌هاي موبايل براي بازي‌سازان
ایمن نیوز - طي برنامه حمايتي جديد بنياد ملي بازي‌هاي رايانه‌اي، سازندگان و توسعه‌دهندگان بازي‌ و برنامه‌هاي موبايلي كه تاكنون از آزمايشگاه بازي‌هاي موبايل استفاده نكرده‌اند، مي‌توانند از يك جلسه چهار ساعته رايگان براي بار نخست بهره‌مند شوند.

اشتراك بازي هاي ديجيتالي بين چند دستگاه
ایمن نیوز - شما مي توانيد با استفاده از اين ترفندها بازي هاي ديجيتالي PS4 را بين دوستانتان به اشتراك بگذاريد.

بازي پرطرفدار فروت نينجا
ایمن نیوز - بسياري از بازي هايي كه براي گوشي هاي همراه عرضه مي شوند، به عنوان بازي هاي جاودانه شناخته مي شوند.
Back   1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6   Next