بانک اطلاعات شماره موبايل
خبرخوان ايمن
سيستم مديريت ربات تلگرام
طراحي وب سايت

ورود به سيستم امنيت ضعيف اپليكيشن‌هاي همراه، يكي از بزرگترين تهديدات سازماني
ایمن نیوز - كارشناسان معتقدند اپليكيشن‌هاي همراه يا همان Mobile apps امنيت بسيار ضعيفي دارند و اين برنامه‌ها، از جمله بزرگترين تهديدات سازماني كه تاكنون كشف شده به شمار مي‌روند.

حفره‌هاي امنيتي محصولات سيسكو برطرف شد
ایمن نیوز - شركت سيسكو مجموعه‌اي از وصله‌هاي امنيتي را براي برطرف كردن آسيب پذيري در طيف گسترده‌اي از محصولاتش عرضه كرده است.

آژانس امنيت ملي آمريكا، برترين دزد سايبري جهان
ایمن نیوز - ژنرال بازنشسته مايكل هايدن مدير سابق آژانس امنيت ملي آمريكا در كنفرانس امنيت سايبري در ميامي اعلام كرد اين آژانس بهترين دزد سايبري در جهان است.

واي‌فاي عمومي و سوء استفاده هكرها
ایمن نیوز - با وجود كاربرد فراوان واي‌فاي عمومي، سرقت اطلاعات كاربر از طريق حملات مرد مياني و حمله‌ي packet sniffing، از خطرهاي سايبري اين فناوري است.

افزايش تنوع تهديدات سايبري سازماني؛رشد۳ برابري حمله به كامپيوترهاي سازماني شيوع باج‌گيرهاي اينترنتي
ایمن نیوز - ابزارهاي حملات هكري به سازمان‌ها شامل نرم‌افزارهاي قانوني و بدافزارهايي كه امضاي ديجيتال معتبر داشتند مي‌شده است و بدين ترتيب فايل‌­هاي مخرب به مدت بيشتري مخفي مي‌ماندند.

6 روش مهم مجرمان سايبري براي سرقت
ایمن نیوز - در سال‌هاي اخير با افزايش استفاده از اينترنت و فضاي مجازي در بين جوامع، عده‌اي سودجو نيز به فكر سوءاستفاده از اين فضا افتاده‌اند.

Vpn و تهدیدات استفاده از آن
ایمن نیوز - هر فیلتر شکن به محض اجرا روی سیستم، چندین پورت را جهت اجرای دستورات باز می کند و جالب است که هیچ شرکت امنیتی در هیچ کجای دنیا، امنیت استفاده از VPN و دیگر فیلتر شکن ها را تأیید نکرده است.

امنیت به زبان فارسی با محصولات 2016 کسپرسکی
ایمن نیوز - سینا بقایی، مدیرعامل شرکت با بیان اینکه همکاری نزدیک ایدکو و کسپرسکی در فارسی‌سازی محصولات از پنج سال قبل آغازشده و کماکان ادامه دارد افزود: ما خوشحالیم که از ابتدا تشخیص دادیم یکی از راه‌های کاهش مخاطرات حضور در فضای سایبری برای کاربران استفاده از محصولات کارآمد است و این کارآمدی می‌تواند با فارسی‌سازی رابط کاربری و پیام‌های برنامه به زبان مادری تکمیل شود.

ویروس iLivid چگونه عمل می کند؟
ایمن نیوز - ویروس iLivid کنترل مرورگر اینترنت شما را در اختیار می گیرد یا به اصطلاح مرورگر شما را می رباید و شما را به صفحه iLivid.com هدایت می کند مانند ویروس تغییر مسیر فایرفاکس که سیستم نام دامنه (DNS) را تغییر می دهد.

5 گام تا ایمن سازی شبکه بی سیم خانگی
ایمن نیوز - در این مقاله 5 مرحله برای امن کردن شبکه وایر لس خانگی را ارائه می دهیم.
Back   1  -  2  -  3  -  4   Next