بانک اطلاعات شماره موبايل
خبرخوان ايمن
سيستم مديريت ربات تلگرام
طراحي وب سايت

نظرسنجی اپراتورهای تلفن همراه و سامانه 195
ایمن نیوز - رئیس مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی با اشاره به گزارش دوره ای سامانه پاسخگویی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در سال 94 از رضایت60 درصدی مراجعین به این سامانه خبر داد.

ترابردپذیری شماره تلفن همراه از ۲۷ اردیبهشت؛ آماده جابجایی اپراتور موبایل خود باشید
ایمن نیوز - ترابردپذیری شماره تلفن همراه از ۲۷ اردیبهشت امسال به صورت رسمی آغاز می‌شود. بر اساس اظهار نظر وزیر ارتباطات، طرح ترابردپذیری شماره موبایل در ایران از روز جهانی ارتباطات آغاز خواهد شد تا مشترکان اپراتورهای تلفن همراه در ایران بتوانند با شماره کنونی خود اپراتورشان را عوض کرده و خدمات بهتری دریافت کنند.

ایرانسل خدمات اینترنت اشیاء و M2M را گسترش می‌دهد
ایمن نیوز - ایرانسل با برگزاری همایش تخصصی اینترنت اشیاء و M2M قصد دارد این دو فناوری را که از یک سال و نیم پیش ارائه داده‌ است، توسعه دهد. ایرانسل در این همایش در مورد اینترنت اشیاء و خدمات ماشین به ماشین با مدیران سازمان‌ها و صنایع مختلف تبادل نظر کرد.

سامانه هاي فروش همراه اول به سامانه شاهكار رگولاتوري وصل مي شوند
ایمن نیوز - در كانال هاي فروش الكترونيكي همراه اول، از صبح امروز، اقدامات لازم براي اتصال به سامانه شاهكار رگولاتوري آغاز شده است.

معاون شركت مخابرات:نوسازي شبكه مخابراتي كشور آغاز شدنصب تجهيزات جديد در ۱۶ استان
ایمن نیوز - راساس پيش‌بيني صورت گرفته نوسازي مراكز سوييچ تلفني در كل كشور تا سال آينده به اتمام مي رسد.

ايرانسل بيش از 8100 سايت 3G/ 4G راه اندازي كرد
ایمن نیوز - هشت‏ هزار و صدمين سايت باندپهن همراه (MBB) ايرانسل در ايران راه‏اندازي شد

ورود رگولاتوري به مشكل رومينگ ناخواسته مناطق مرزي
ایمن نیوز - رئيس سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي از نظارت بر سر ريز سيگنال از كشورهاي همسايه در شهرهاي مرزي كشور در كميته پايش مرزي خبر داد.

چند درصد تماس اپراتورها موفق است؟
ایمن نیوز - بيش از 20 سال از ورود موبايل به كشور مي‌گذرد با اين حال گاهي در وضعيت آنتن‌دهي اپراتورهاي مختلف مشكلاتي وجود دارد به گونه‌اي كه وزير ارتباطات و مردم به انتقاد از اين موضوع پرداخته‌اند.

خدمات رومينگ اپراتورها در ايران
ایمن نیوز - در داخل كشور اپراتورهاي تلفن همراه ملزم به ارائه خدمات رومينگ ملي شده‌اند، اما در خصوص رومينگ بين‌الملل تعداد كشورهايي كه هر اپراتور پوشش مي‌دهد بسته به نوع سيم‌كارت مشترك متفاوت است.

٢٠‌ ميليون كاربر نسل سوم و چهارم تلفن همراه
ایمن نیوز - براساس آمار ارائه‌شده از سوي حمدون توره، دبيركل اتحاديه بين‌المللي مخابرات، در پاييز سال ٩٣، از سال٢٠٠٧ تاكنون تعداد مشتركان تلفن همراه در جهان، از ٢,٦‌ ميليارد به ٣.٩‌ ميليارد نفر رسيده و در همين دوره، تعداد استفاده‌كنندگان از اينترنت نيز از ١.٢‌ ميليارد به ٣.٩‌ ميليارد نفر افزايش يافته است، اما سهم ايران از اين ميزان كاربري تا پايان سال ١٣٩٣، براساس اطلاعاتي كه در درگاه پايش جامعه اطلاعاتي از سوي سازمان فناوري اطلاعات منتشر شد، استفاده ٦١.٥درصدي از تلفن همراه در كل كشور و دسترسي ٥٢.٤٧درصدي جمعيت خانوارها به رايانه بوده و با ضريب نفوذ ٣٩.٣٥درصدي، بيش از ٢٥‌ ميليون كاربر اينترنت (كاربر اينترنت به اين معنا كه هر فرد در سه ماه گذشته از اينترنت استفاده كرده باشد) در كشور وجود داشته است.
Back   1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6   Next