بانک اطلاعات شماره موبايل
خبرخوان ايمن
سيستم مديريت ربات تلگرام
طراحي وب سايت

چگونه جوانان ایرانی به کسب و کارهای اینترنتی با درآمد ماهیانه ۵۰ میلیون تومان رسیده‌اند؟
ایمن نیوز - در ایران جوانانی وجود دارند که مجبور نیستند هر روز صبح زود از خواب بیدار شوند و کلی مسافت را طی کنند تا به محل کارشان برسند! مجبور نیستند هر روز سرکاری بروند که دوستش ندارند! مجبور نیستند کلی از زمان عمرشان را برای ثروتمند شدن کارفرما هدر بدهند! مجبور نیستند نگران میزان حقوق ماهیانه‌شان باشند! ولی ماهیانه ۵۰ میلیون تومان درآمد دارند! به نظر شما در ایران می‌توان این‌گونه زندگی کرد؟ شرایط فراهم هست؟ پاسخ ساده ا‌ست: بسیاری توانسته‌اند! پس همه می‌توانند...

کسب و کار میلیاردی وب سایت های ایرانی
ایمن نیوز - در ایران جوانانی هستندکه مجبور نیستند هر روز صبح زود از خواب بیدار شوند و کلی مسافت را طی کنند تا به محل کارشان برسند! مجبور نیستند هر روز سرکاری بروند که دوستش ندارند! مجبور نیستند کلی از زمان عمرشان را برای ثروتمند شدن کارفرما هدر بدهند! مجبور نیستند نگران میزان حقوق ماهیانه‌شان باشند! ولی سالی یک میلیارد تومان درآمد دارند! به نظر شما در ایران می‌توان این‌گونه زندگی کرد؟ شرایط فراهم هست؟ پاسخ ساده ا‌ست: چه در ایران و چه در هر جای دنیا صددرصد می‌شود... ولی چگونه؟

خريد اينترنتي بين‌المللي با كارت‌هاي شتاب
ایمن نیوز - با قرارداد شركت پرداخت تركيه اي- آلماني ايزيكو با ايران به زودي خريد آنلاين بين‌المللي با كارتهاي عضو شتاب محقق خواهد شد.

چرا طرح كيف پول الكترونيك در ايران پا نگرفته است؟
ایمن نیوز - چرا طرح كيف پول الكترونيك در ايران پا نگرفته است اين سؤالي است كه ذهن بسياري از كارشناسان فناوري را به خود مشغول داشته است.

شناسايي هويت مجازي با كارت ملي هوشمند
ایمن نیوز - كارت ملي هوشمند ابزاري براي شناسايي هويت فرد در فضاي مجازي است.

میزان خرید ایرانی‌ ها از سایت های معتبر آمازون و eBay
ایمن نیوز - مدتی است که خبر خرید از سایت های خارجی به خصوص آمازون و eBay توسط ایرانی ها بسیار سروصدا به پاکرده است و خیلی از افراد مشتاق استفاده راحت و پرداخت آنلاین برای خرید محصولات خود از این سایت ها هستند. اکنون آماری از میزان خرید ایرانی ها از این دو سایت محبوب اعلام شده است.

رتبه‌بندي 30 شركت برتر تجارت الكترونيك در سطح كشور
ایمن نیوز - تجربه‌اي به اسم imi100 وجود دارد كه در آن 100 شركت ارزيابي‌ و به آنها رتبه داده مي‌شود.

فعاليت ۲۹۰۰ فروشگاه اينترنتي داراي مجوز
ایمن نیوز - مديرعامل شركت پست از فعاليت ۲۹۰۰ فروشگاه اينترنتي داراي مجوز طرف قرارداد پست در كشور خبر داد و گفت: ارزيابي ها نشان مي دهد امسال ۳ ميليون و ۶۰۰ هزار خريد آنلاين از طريق درگاه پست انجام شده است.

فناوري «اسمك» دريچه‌اي تازه به سوي كسب و كار ديجيتال
ایمن نیوز - دنياي فناوري، سكون ندارد و هر روز نوآوري‌ها و ابتكارات تازه، زمينه ساز ايجاد تحول در زندگي بشر مي‌شود.

رونمايي از كتاب «پرداخت الكترونيك به زبان ساده» در الكامپ
ایمن نیوز - كتاب «پرداخت الكترونيك به زبان ساده» به همت شركت پرداخت الكترونيك سامان كيش در بيست و يكمين نمايشگاه الكامپ رونمايي شد.
Back   1  -  2   Next