بانک اطلاعات شماره موبايل
خبرخوان ايمن
سيستم مديريت ربات تلگرام
طراحي وب سايت

"كروم" پدال سرعت اينترنت را مي فشارد
ایمن نیوز - گوگل مي خواهد با مرورگر كروم قصد دارد وب گردي سريعتري را در اختيار كاربرانش قرار دهد.

چگونه گوگل قادر به فاش کردن ذهن ما است؟
ایمن نیوز - این روزها گوگل قادر به انجام امور بی شماری است. جهت یابی، ترجمه، خرید آنلاین، خواندن کتاب و صد البته جستجو های عمومی. اما با توجه به تحقیقات برخی پژوهشگران گوگل حتی قادر به خواندن ذهن افراد نیز هست.

چگونه Bing به آهستگی در حال خوردن Google است؟!
ایمن نیوز - مایکروسافت به آهستگی در حال فرسودن کسب و کار اصلی شرکت گوگل است و این موضوعی است که تا چند سال پیش اساسا غیر ممکن به نظر میرسید. این امر تا حد زیادی در رابطه با موتور جستجوی Bing مایکروسافت است که تا قبل از این برای بسیاری یک موتور جستجوی منفور بود.

میزان خرید ایرانی‌ ها از سایت های معتبر آمازون و eBay
ایمن نیوز - مدتی است که خبر خرید از سایت های خارجی به خصوص آمازون و eBay توسط ایرانی ها بسیار سروصدا به پاکرده است و خیلی از افراد مشتاق استفاده راحت و پرداخت آنلاین برای خرید محصولات خود از این سایت ها هستند. اکنون آماری از میزان خرید ایرانی ها از این دو سایت محبوب اعلام شده است.

چگونه حساب کاربری و ایمیل یاهو را برای همیشه پاک کنیم؟
ایمن نیوز - شرکت یاهو اکنون مدتها است که حال و روز خوبی ندارد و بعد از رسوایی امنیتی چندی پیش این شرکت که منجر به لو رفتن اطلاعات بسیاری از کاربران ایمیل یاهو شد، مجموعه ای از خدمات ضعیف و تلاش های نا موفق، منجر به کوچ دسته ای بسیاری از کاربران از خدمات این شرکت به سوی مایکروسافت و گوگل شده.

لوگوی جالب گوگل به مناسبت سال میلادی 2016
ایمن نیوز - تقریبا برای گوگل این یک سنت شده است که در مناسبت ها و سالگردهای خاص لوگوی خود را به گونه های مختلف تغییر دهد و اغلب این تغییرات بسیار جذاب و دیدنی هستند. اکنون به مناسبت سال میلادی جدید نیز گوگل این سنت را ادامه داده است.

بیش از 60 درصد از جستجوهای سیری توسط بینگ انجام می‌شود
ایمن نیوز - موتور جستجوی بینگ مایکروسافت هنوز هم به‌عنوان یک رقیب جدی برای گوگل در آمریکا، مشغول به تصاحب سهم گوگل از جستجو است. این موتور جستجو 32.1 درصد از جستجوها در ایالات‌متحده را در اختیار دارد که نسبت به سال گذشته که این رقم حدود 28 درصد بود، شاهد افزایش هستیم. سهم گوگل نیز در طی این یک‌سال از 68.2 به 64.8 درصد تقلیل یافته‌است.

سه ترفند زیرکانه در مورد وب گردی که از آن لذت میبرید
ایمن نیوز - مرورگرهای قدرتمند و پیشتاز نظیر فایرفاکس و کروم قابلیت هایی دارند که در بین هر دو آنها و البته بسیاری از مرورگر های دیگر مشترک است. اما قابلیت های جالب و جذابی نیز وجود دارد که در زیر یا پشت صحنه عملیات این مرورگرها مخفی است. مانند این سه نکته که امروز با شما در میان میگذاریم.

شهر هوشمند نظرات فقهی مراجع عظام
ایمن نیوز - اگر قصد دارید درباره حکم شرعی یک مساله نظر یک مجتهد را بدانید می‌توانید به پایگاه اینترنتی یکی از مراجع عظام مراجعه کنید.

نگاهی به ویکی‌فقه؛ دانشنامه فقه، اصول و علوم حوزوی دانش اسلامی در دانشنامه آنلاین
ایمن نیوز - امروزه برای پیدا کردن مقاله‌ها یا منابعی در مورد یک موضوع تخصصی نیاز نیست به کتاب‌های چند جلدی مراجعه کنیم، کافی است عنوان مورد نظر را در یک موتور جست‌وجو وارد کنیم تا به تمام منابع معتبر و جامع در مورد آن دسترسی پیدا کنیم.
Back   1  -  2  -  3   Next