بانک اطلاعات شماره موبايل
خبرخوان ايمن
سيستم مديريت ربات تلگرام
طراحي وب سايت

کسب و کار میلیاردی وب سایت های ایرانی
ایمن نیوز - در ایران جوانانی هستندکه مجبور نیستند هر روز صبح زود از خواب بیدار شوند و کلی مسافت را طی کنند تا به محل کارشان برسند! مجبور نیستند هر روز سرکاری بروند که دوستش ندارند! مجبور نیستند کلی از زمان عمرشان را برای ثروتمند شدن کارفرما هدر بدهند! مجبور نیستند نگران میزان حقوق ماهیانه‌شان باشند! ولی سالی یک میلیارد تومان درآمد دارند! به نظر شما در ایران می‌توان این‌گونه زندگی کرد؟ شرایط فراهم هست؟ پاسخ ساده ا‌ست: چه در ایران و چه در هر جای دنیا صددرصد می‌شود... ولی چگونه؟

رونمایی از شبکه ملی اطلاعات در سال۹۵/آغاز فاز سوم فیلترینگ هوشمند
ایمن نیوز - وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از رونمایی شبکه ملی اطلاعات و نیز افزایش سه برابری پهنای باند اینترنت در سال ۹۵ خبر داد.

به همت سازمان نظام صنفي رايانه اي تهران: استانداردهاي ملي حوزه شبكه هاي كامپيوتري تصويب شد
ایمن نیوز - سازمان نظام صنفي رايانه اي تهران استانداردهاي ملي حوزه شبكه را ترجمه و تدوين كرد.

سرعت ۲ مگابایت بر ثانیه با شبکه ملی اطلاعات
ایمن نیوز - انتظار کاربران برای دسترسی به سرعت بالا در کشور بسیار طولانی شده است و هر روز وعده های زیادی در این مورد توسط مسئولان اعلام می شود. اما جدیدترین اطلاعات نشان می دهد که شبکه ملی اطلاعات به زودی فرآیندش تکمیل می شود و سرعت دسترسی کاربران چندین برابر خواهد شد.

پهنای باند اینترنت کشور به ۴ ترابیت بر ثانیه می‌ رسد
ایمن نیوز - استفاده از اینترنت در سراسر دنیا گسترش پیدا کرده است و جزء کاربردهای اصلی زندگی روزانه مردم به حساب می آید. سرعت اینترنت از مهمترین نکاتی است که کاربران به دنبال آن هستند و اکنون خبرهایی اعلام شده است که پهنای باند اینترنت کشور قدرتمندتر خواهد شد.

شبكه ملي اطلاعات، موجودي كه ديده نمي‌شود
ایمن نیوز - وزارت ارتباطات كه معتقد است شبكه ملي اطلاعات در كشور وجود دارد و در حال كار است، تعريفي از آنچه راه‌اندازي شده را به زبان ساده در اختيار مردم و رسانه قرار دهد تا ملاكي براي قضاوت درباره عملكردشان باشد و از زير بار انتقادها رهايي يابند.

وقتی شبکه ملی اطلاعات داریم و نداریم
ایمن نیوز - شهریاری: شبکه ملی اطلاعات راه‌اندازی شبکه‌ای در بستر اینترنت نیست.

طرح ویژه شب یلدای ایرانسل
ایمن نیوز - اپراتور دوم کشور، ایرانسل همیشه سعی دارد تا طرح هایی را همراه با رویدادهای تقویمی ارائه دهد. درهمین راستا این اپراتور برای شب یلدای امسال طرح های ویژه ای را برای مشترکانش درنظر گرفته است تا یلدای زیبایی را سپری کنند.

نگاهی به ویکی‌فقه؛ دانشنامه فقه، اصول و علوم حوزوی دانش اسلامی در دانشنامه آنلاین
ایمن نیوز - امروزه برای پیدا کردن مقاله‌ها یا منابعی در مورد یک موضوع تخصصی نیاز نیست به کتاب‌های چند جلدی مراجعه کنیم، کافی است عنوان مورد نظر را در یک موتور جست‌وجو وارد کنیم تا به تمام منابع معتبر و جامع در مورد آن دسترسی پیدا کنیم.

در كميسيون عالي امنيت مركز ملي فضاي مجازي نحوه اعمال سياست بر شبكه‌هاي اجتماعي بررسي شد
ایمن نیوز - كميسيون عالي امنيت مركز ملي فضاي مجازي كشور وضعيت امنيت شبكه ملي اطلاعات و چگونگي اعمال سياست بر شبكه‌هاي اجتماعي را مورد بررسي قرار داد.
Back   1  -  2   Next