بانک اطلاعات شماره موبايل
خبرخوان ايمن
سيستم مديريت ربات تلگرام
طراحي وب سايت

همایش بزرگ معرفی لیگو و محصولات جدید این برند در مشهد مقدس برگزار شد
ایمن نیوز - برند لیگو با محصولاتی متنوع قدم به بازار کشورمان گذاشته است و کم کم در استان‌های مختلف شاهد محصولات این شرکت هستیم. 14‌ ام دی ماه نیز طی مراسم باشکوهی این برند و محصولات آن در مشهد مقدس معرفی شدند.

برگزاری همایش سراسری پدافند غیرعامل وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات
ایمن نیوز - همایش سراسری پدافند غیرعامل با حضور مقام عالی وزارت جناب آقای دکتر واعظی و سردار دکتر جلالی رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور و سایر معاونین و مدیران ارشد وزارت در محل سالن همایشهای شهید قندی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و همزمان از طریق ارتباط ویدئو کنفرانس در کلیه استانها برگزار گردید.

برگزاری جلسه کمیته ارتباطات و فناوری اطلاعات ستاد انتخابات کشور با حضور رییس ستاد انتخابات کشور و اعضای ستاد انتخابات استانها
ایمن نیوز - جلسه کمیته ارتباطات و فناوری اطلاعات ستاد انتخابات کشور با حضور جناب آقای مهندس مقیمی رئیس ستاد انتخابات کشور و معاون و قائم مقام وزیر کشور در امور سیاسی و همچنین اعضای کمیته ارتباطات و فناوری اطلاعات ستاد انتخابات کشور در محل ستاد و با حضور رؤسای ستاد انتخابات استانهای سراسر کشور و اعضای کمیته ارتباطات و فناوری اطلاعات ستاد انتخابات استانها از طریق ارتباط ویدئو کنفرانس، در محل سالن ویدئو کنفرانس استانداریها برگزار گردید.
Back     Next