بانک اطلاعات شماره موبايل
خبرخوان ايمن
سيستم مديريت ربات تلگرام
طراحي وب سايت

کلاهبرداري اينترنتي به بهانه فروش خودرو ارزان
ایمن نیوز - فردي کلاهبردار که با وعده هاي دروغين فروش خودرو با نازلترين قيمت از شهروندان کلاهبرداري مي کرد، از سوي کارآگاهان پليس سايبري مازندران شناسايي و دستگير شد.

کلاهبرداري پيامکي اين بار به بهانه برنده شدن حج تمتع
ایمن نیوز - پليس فتا مازندران ، متهمان به کلاهبرداري پيامکي از کاربران مازندراني را شناسايي و دستگير کردند.

برگزاری جلسه با محوریت رفع مشکلات ارتباطی شهرک های صنعتی استان
ایمن نیوز - جلسه ای با حضور مدیرکل ICT استان، مدیرعامل محترم شرکت شهرک های صنعتی و نمایندگان شرکت های FCP در جهت رفع مشکلات حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات شهرک ها و واحدهای صنعتی در این سازمان برگزار شد.

برگزاری جلسه مشترک با محوریت آمادگی های لازم برای برقراری ارتباطات در زمان بحران و بروز حوادث غیرمترقبه
ایمن نیوز - شست مشترکی با موضوع در نظر گرفتن تمهیدات لازم در حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات برای مقابله با بحران با حضور نمایندگان اداره کل زیرساخت، شرکت مخابرات استان و شرکت های خدمات ارتباطی برگزار گردید.

برگزاری همایش سراسری پدافند غیرعامل در حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات
ایمن نیوز - این همایش با حضور مدیران و نمایندگان دستگاههای اجرایی و سازمان های مختلف بصورت ویدئو کنفرانس در سالن همایش های اداره کل پست استان از ساعت 9 الی 12 برگزار گردید.

برگزاری کارگاه آموزشی "ارتقاء دانش امنیت و فناوری اطلاعات"
ایمن نیوز - دوره آموزشی ارتقاء دانش امنیت و فناوری اطلاعات با حضور مدیران و کارشناسان IT دستگاههای اجرایی و سازمان های مرکز و شرق استان در تاریخ 94/08/06 برگزار گردید.

برگزاری جلسه بررسی وضعیت فعالان ICT و در نظر گرفتن تمهیدات لازم جهت ساماندهی این حوزه
ایمن نیوز - اولین نشست بررسی وضعیت فعالان حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات جهت ساماندهی این بخش با حضور نمایندگان سازمان مدیریت و برنامه ریزی، سازمان صنعت، معدن و تجارت و سازمان نظام صنفی رایانه ای استان در محل اداره کل برگزار گردید.
Back     Next