بانک اطلاعات شماره موبايل
خبرخوان ايمن
سيستم مديريت ربات تلگرام
طراحي وب سايت

دکتر دوایی اشاره کرد: ارتباطات اجتماعی جزء پیچیده‌ترین علوم بشری است
ایمن نیوز - معاون فناوری و نوآوری وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، در یازدهمین سمپوزیوم بین المللی روابط عمومی، ارتباطات اجتماعی را جزء پیچیده‌ترین علوم بشری عنوان کرد و افزود: دینامیک ناشناخته و تصادفی این فضا نیازمند توجه به این پیچیدگی‌ها در حوزه مهندسی و ریاضی در کنار علوم انسانی است تا به اهداف پیش بینی شده دست یافت.

دکتر یزدانیان خبر داد: آغاز مطالعه در زمینه آینده پژوهی در فناوری اطلاعات
ایمن نیوز - رییس پژوهشکده سیاستگذاری و مطالعات راهبردی پژوهشگاه ICT، گفت: پروژه های متعددی در این پژوهشکده در دست اجراست، که بخشی از نتایج آن ها حداکثر تا پایان سال استخراج می شود.

اطلاعیه نظام صنفی رایانه ای کشور درباره خبرهای اخیر برخی از رسانه های کشور
ایمن نیوز - پیرو برخی مطالب و تحلیل‌های منتشرشده در برخی رسانه‌ها در مورد همایش «هفته فناوری اطلاعات و ارتباطات پارسی‌زبانان» سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور، اطلاعیه ای صادر کرد.

برگزاری دومین نشست کمیته فنی ارتباطات و فناوری اطلاعات (ICT) استان
ایمن نیوز - دومین جلسه کمیته فنی ارتباطات و فناوری اطلاعات استان در سال جاری به ریاست مهندس وزیری وبا حضور اعضاء) سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی ، ارتباطات زیرساخت و شرکت مخابرات استان و دیگر شرکت های خدمات دهنده ارتباطی و اینترنتی صبح روزسه شنبه مورخ 19/8/94 در محل اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات با هدف بررسی مشکلات حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات وارائه راهکار و پیشنهاد برای بهبود کیفیت ارتباطی استان تشکیل شد.
Back     Next