بانک اطلاعات شماره موبايل
خبرخوان ايمن
سيستم مديريت ربات تلگرام
طراحي وب سايت

هیچ وقت تلگرام شما هک نمی شود
ایمن نیوز - در این گزارش همراه ما باشید تا به شما راههای افزایش امنیت در تلگرام را آموزش دهیم.

بیش از 270 میلیون ایمیل هک شد
ایمن نیوز - بنیان‌گذار و افسر ارشد اطلاعاتی شرکت هولد سکیوریتی از کشف بیش از 272 میلیون حساب کاربری به سرقت رفته خبر داد.

پسوردهای تکراری، مهلک‌ترین اشتباه امنیتی
ایمن نیوز - با وجود ماجرای ادوارد اسنودن، هک شرکت سونی و فاش شدن ایمیل‌های خصوصی هیلاری کلینتون، به نظر می‌رسد آمریکایی‌ها وقتی پای حساب‌های آنلاینشان به وسط می‌آید که حاوی اطلاعات حساس است، به مسائل امنیتی اهمیت زیادی می‌دهند، در حالی که این‌طور نیست.

حمله‌هايي كه نبايد از آنها غافل شد!
ایمن نیوز - با گسترش استفاده از اينترنت و شبكه‌هاي اجتماعي، برخي از قدرت‌هاي بزرگ به گونه‌اي ديپلماتيك سعي در قدسي سازي چهره خود و دشمن سازي از ديگران در عرصه بين الملل دارند. به عبارت ديگر قدرت‌هاي بزرگ از اين قدرت رسانه‌اي براي جذب مخاطب و جهت دهي به جريانات فكري بي‌نظر يا مردد در جهت نيات و نگرش‌هاي خود استفاده مي‌كنند؛ اين امر را مي توان نوعي از جنگ در فضاي سايبري دانست.

راهكار شركت MIT براي مقابله با حملات Power Glitch توسعه تراشه ضد هك RFID
ایمن نیوز - از آن‌جا كه تراشه‌هاي RFID به‌راحتي هك مي‌شوند و هكرها به آساني مي‌توانند بدون نياز به دسترسي فيزيكي به اين تراشه‌ها اقدام به سرقت داده‌هاي ذخيره شده در آنها كنند، محققان شركت امنيتي MIT با توسعه روش جديدي موفق شده‌اند جلوي هك اين گونه تراشه‌ها را بگيرند.

حمله به كاربران واتس‌آپ و فيس‌بوكسرقت اطلاعات
ایمن نیوز - حمله بدافزاري جديدي كه كاربران شبكه‌هاي اجتماعي فيسبوك و پيام رسان واتس‌آپ را هدف قرار داده بود

هكرها بزرگ‌ترين بازار آنلاين چين را درنورديدند
ایمن نیوز - ‌يكي از بزرگ‌ترين شركت‌هاي وب چين به نام Taobao كه تحت مالكيت علي‌بابا قرار دارد سال گذشته در معرض يك حمله اينترنتي قرار گرفت و هكرها به حدود ۲۰ ميليون اكانت كاربران اين سايت دسترسي پيدا كردند.

دواي ريپورت شدن در نسخه جديد تلگرام
ایمن نیوز - در نسخه جديد تلگرام با ارسال يك كاراكتر به فرد مورد ميتوان حتي در صورت ريپورت چت كرد.

ادعاي جديد اسنودن درباره هك شدن پهپادهاي خاورميانه توسط سازمان جاسوسي انگليس
ایمن نیوز - سازمان جاسوسي انگليس توانسته دوربين ويدئويي پهپادهاي ساخت ايران، رژيم صهيونيستي و ساير كشورهاي خاورميانه را هك كند.

رازهايي از هك مودم وايرلس كه هكرها دوست ندارند بدانيد!
ایمن نیوز - مطمئنا شما بعد از به كار بردن ترفندهاي زيادي براي افزايش سرعت واي فاي، به تامين امنيت شبكه وايرلس خود اهميت فراواني داده و دوست نداريد كه هيچ شخصي به طور مجاني از آن استفاده كند! از اين رو در اولين قدم براي حفظ حريم آن اقدام به گذاشتن پسورد برروي آن كرده و با فرض كافي بودن اين عمل، از ساير اقدامات براي تامين امنيت مودم وايرلس غافل مي شويد.
Back   1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8   Next