بانک اطلاعات شماره موبايل
خبرخوان ايمن
سيستم مديريت ربات تلگرام
طراحي وب سايت

نظر پروفسور سمیعی درباره‌ مضر بودن امواج موبایل
ایمن نیوز - پرفسور مجید سمیعی، جراح مغز و اعصاب ایرانی که ریاست بیمارستان خصوصی علوم عصبی در آلمان را به عهده دارد، درباره‌ی امواج موبایل اعلام کرد که اثبات یا رد ضرر امواج برای بدن بسیار مشکل است. به گفته‌ی او انسان‌ها نیز در مقابل هم موج ساطع می‌کنند

اپل پي به چين مي‌رود
ایمن نیوز - اپل قصد دارد سيستم پرداخت الكترونيك خود موسوم به اپل پي را به چين ببرد. اين اولين تلاش اپل براي حضور اپل پي در يك بازار آسيايي است.

نتيجه كاهش ارزش شركتهاي تكنولوژي افت سرمايه‌گذاري در استارتاپ‌ها در آغاز ۲۰۱۶
ایمن نیوز - انتشار اعداد و ارقام مربوط به سرمايه‌گذاري‌هاي انجام شده در حوزه استارت‌آپ‌ها در سه‌ماه اول سال 2015 زنگ خطر را براي شركت‌هاي نوپا به صدا درآورده است.

حمله‌هايي كه نبايد از آنها غافل شد!
ایمن نیوز - با گسترش استفاده از اينترنت و شبكه‌هاي اجتماعي، برخي از قدرت‌هاي بزرگ به گونه‌اي ديپلماتيك سعي در قدسي سازي چهره خود و دشمن سازي از ديگران در عرصه بين الملل دارند. به عبارت ديگر قدرت‌هاي بزرگ از اين قدرت رسانه‌اي براي جذب مخاطب و جهت دهي به جريانات فكري بي‌نظر يا مردد در جهت نيات و نگرش‌هاي خود استفاده مي‌كنند؛ اين امر را مي توان نوعي از جنگ در فضاي سايبري دانست.

زنان كدنويسان بهتري از مردان هستند
ایمن نیوز - نتايج يك بررسي نشان مي‌دهد كدهاي رايانه‌اي نوشته شده از سوي زنان كيفيت بالاتري نسبت به كدهايي دارند كه از سوي مردان نوشته مي‌شوند. به گزارش اينديا‌تايمز، اما احتمال موافقت با استفاده از كدهاي رايانه‌اي نوشته شده توسط زنان تنها زماني افزايش مي‌يابد كه آنها به 2جنسيت خود اشاره‌اي نكنند.

نفوذ اپل در بازار گوشي‌هاي موبايل كاهش مي يابد
ایمن نیوز - به تازگي مقاله‌اي در مجله‌ي كسب‌ و‌ كار هاروارد در مورد تاثير اپل بر بازار گوشي‌هاي موبايل به چاپ رسيده است.

نتيجه بررسي گروه پژوهشي نوروگيم بر بازي ويدئويي فيفا 15؛ بازي‌هاي ويدئويي توانمندي‌هاي ذهني را بالا مي‌برد
ایمن نیوز - امروزه بازي‌هاي ويدئويي مورد توجه بسياري از افراد در سنين مختلف قرار گرفته است، بطوري كه ممكن است در طول شبانه‌روز زمان زيادي را به آن اختصاص دهند. همين باعث شده تا گروه‌هاي تحقيقاتي زيادي در سراسر دنيا به بررسي بازي‌ها و تاثير آن بر عملكرد مغز و اعصاب بپردازند. گروه نوروگيم نيز به عنوان يكي از تيم‌هاي تحقيقاتي ايراني به بررسي تاثيرات بازي ويدئويي فيفا 2015 پرداخته است.

شهر هوشمند با استفاده از ظرفيت‌هاي فناورانه، چالش‌ها را به حداقل مي‌رساند
ایمن نیوز - شهر هوشمند، شهري است كه با استفاده از ظرفيت‌هاي فناورانه و با داشتن شهرونداني مسئوليت‌پذير چالش‌ها را به حداقل مي‌رساند.

جلوگيري از درخواست پسورد پس از روشن شدن كامپيوتر
ایمن نیوز - اگر سیستم شما هم هر بار که بعد از خروج از کامپیوتر از حالت sleep مجددا پسورد می خواهد این ترفند را اجرا کنید.

فایده یا‌ ضرر بازی‌های رایانه‌ای
ایمن نیوز - طبیعت آدمی است‌ که معمولا نسبت به هر چه نشناسد یا حوصله و وقت شناختنش را نداشته باشد، موضع می‌گیرد. تا همین چند سال پیش گیم بازی‌کردن به‌عنوان یک تفریح بلندمدت برای خیلی‌ها ننگ به حساب می‌آمد.
Back   1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6   Next