بانک اطلاعات شماره موبايل
خبرخوان ايمن
سيستم مديريت ربات تلگرام
طراحي وب سايت

توتولینک با گارانتی گرین به بازار ایران آمد
ایمن نیوز - محصولات شبکه‌ی برند کره‌ای totolink با گارانتی گرین به ایران آمد. شرکت پردیس صنعت سیاره سبز (گرین) این برند کره‌ای را به رسانه‌ها و فعالان بازار معرفی کرد. توتولینک ۱۰ سال به عنوان برترین برند شبکه در کره شناخته شده است.

تشکر شرکت‌های اینترنتی از راه‌اندازی مرکز تبادل داده داخلی و کاهش چشم‌گیر دیتای داخلی
ایمن نیوز - ۵ شرکت معتبر ارائه دهنده اینترنت با ارسال نامه‌ی مشترکی به وزیر ارتباطات از راه اندازی مراکز تبادل داده داخلی (iXP) و کاهش چشم‌گیر دیتای داخلی تقدیر و تشکر کردند. مرکز تبادل داده داخلی که به مناسبت روز جهانی ارتباطات در تهران راه اندازی شد و قرار است در مشهد، تبریز و شیراز هم راه اندازی شود، سبب شده که قیمت تبادل اطلاعات داخلی از ۱.۷ میلیارد تومان به ۹ میلیون تومان برسد

نظرسنجی اپراتورهای تلفن همراه و سامانه 195
ایمن نیوز - رئیس مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی با اشاره به گزارش دوره ای سامانه پاسخگویی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در سال 94 از رضایت60 درصدی مراجعین به این سامانه خبر داد.

معاون وزير تعاون : 400 هزار كارا كارت ويژه بازنشستگان توزيع شد
ايمن نيوز -معاون وزير تعاون، كار و رفاه اجتماعي گفت: تاكنون 400هزار كارا كارت توزيع شده و اين وزارتخانه با ارسال پيامك از متقاضيان درخواست كرده كه نسبت به دريافت كارت اقدام كنند

اولین ماراتن نفس‌گیر برنامه‌نویسی در حوزه‌ گردشگری استارت‌آپ ویکند هاکاتریپ از فردا شروع می‌شود
ایمن نیوز - اولین دوره‌ی ماراتن برنامه نویسی موبایل و وب در حوزه‌ی گردشگری چهارشنبه ۲۵ فروردین‌ماه در دانشکده‌ی اقتصاد دانشگاه شهید بهشتی و با حمایت سامانه‌ی اینترنتی خرید بلیط هواپیما، www.alibaba.ir، آغاز می‌شود.

پهنای باند شبکه داخلی و اینترنت بالاخره چقدر است؟
ایمن نیوز - در حالیکه معاون شرکت ارتباطات زیرساخت اعلام کرده ظرفیت IP داخلی کشور به ۱۹۵ گیگابیت بر ثانیه رسیده آمارهای قبلی حاکی از این است که ظرفیت این شبکه ۴۰۰۰ گیگابیت بر ثانیه است.

مدیرعامل بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای: آرشیو ملی بازی‌های رایانه‌ای ایرانی عرضه می‌شود
ایمن نیوز - مدیرعامل بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای به یکی از برنامه‌های سال 1395 این بنیاد اشاره کرد و گفت: امسال آرشیو تمامی بازی‌های رایانه‌ای ایرانی را به صورت دیجیتالی تهیه و تجمیع خواهیم کرد.

افزایش 6 برابری استفاده از اینترنت موبایل در نوروز امسال
ایمن نیوز - وزیر ارتباطات از افزایش شش تا هفت برابری استفاده کاربران از اینترنت موبایل در نوروز امسال نسبت به سال گذشته خبر داد و گفت: بر اساس آماری که یکی از اپراتورهای تلفن همراه ارائه کرده در نوروز امسال استفاده کاربران از اینترنت موبایل افزایش یافته است.

رونمایی از شبکه ملی اطلاعات در سال۹۵/آغاز فاز سوم فیلترینگ هوشمند
ایمن نیوز - وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از رونمایی شبکه ملی اطلاعات و نیز افزایش سه برابری پهنای باند اینترنت در سال ۹۵ خبر داد.

دغدغه رئیس‌جمهور اینترنت پاک است/ تدوین اخلاق تعالی برای اینترنت
ایمن نیوز - رئیس سازمان تبلیغات اسلامی بر لزوم تدوین اخلاق تعالی در استفاده از فضای مجازی، تاکید کرد و گفت: باید معلومات مضر و وقت‌گیر از فضای مجازی پاک شود
Back   1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  10   Next