بانک اطلاعات شماره موبايل
خبرخوان ايمن
سيستم مديريت ربات تلگرام
طراحي وب سايت

پاداش فيس‌بوك به كاربران ضدتروريسم
ایمن نیوز - شركت فيس‌بوك اعلام كرده اعتباري تبليغاتي تا 1000 دلار را به كاربراني كه به اين شبكه اجتماعي در مبارزه با تبليغات تروريستي و البته گسترش نشر پيام‌هاي مثبت كمك كنند پاداش خواهد داد.

راهكار شركت MIT براي مقابله با حملات Power Glitch توسعه تراشه ضد هك RFID
ایمن نیوز - از آن‌جا كه تراشه‌هاي RFID به‌راحتي هك مي‌شوند و هكرها به آساني مي‌توانند بدون نياز به دسترسي فيزيكي به اين تراشه‌ها اقدام به سرقت داده‌هاي ذخيره شده در آنها كنند، محققان شركت امنيتي MIT با توسعه روش جديدي موفق شده‌اند جلوي هك اين گونه تراشه‌ها را بگيرند.

حمله به كاربران واتس‌آپ و فيس‌بوكسرقت اطلاعات
ایمن نیوز - حمله بدافزاري جديدي كه كاربران شبكه‌هاي اجتماعي فيسبوك و پيام رسان واتس‌آپ را هدف قرار داده بود

نكسوس 5 ايكس 1 ميليون تومان شد
ایمن نیوز - قيمت نكسوس 5 ايكس ساخت ال جي در بازار ebay به 276 دلار رسيد.

بانكداري الكترونيك در ايران بسيار فراتر از خاورميانه است
ایمن نیوز - دير اداره بررسي هاي سياست هاي اقتصادي بانك مركزي تاكيدكرد : بانكداري الكترونيك در ايران بسيار فراتر از خاورميانه و در سطح كشورهاي متوسط اروپايي است.

خدمات رومينگ اپراتورها در ايران
ایمن نیوز - در داخل كشور اپراتورهاي تلفن همراه ملزم به ارائه خدمات رومينگ ملي شده‌اند، اما در خصوص رومينگ بين‌الملل تعداد كشورهايي كه هر اپراتور پوشش مي‌دهد بسته به نوع سيم‌كارت مشترك متفاوت است.

تعويض آيفون‌هاي شكسته و آسيب‌ديده توسط اپل
ایمن نیوز - اپل حسابي سنگ تمام گذاشته و حتي گوشي‌هاي شكسته را نيز تعويض مي‌كند!

روزي كه ساعت‌هاي هوشمند كابوس مي‌شوند
ایمن نیوز - دستگاه‌هاي پوشيدني مانند ردياب‌هاي تناسب اندام و ساعت‌هاي هوشمند نگراني‌هاي امنيتي را در آغاز كار خود به همراه داشته‌اند.

سير تكامل تروجان Asacub، خطري براي كاربران اندرويد
ایمن نیوز - لابراتوار كسپرسكي در ماه ژانويه يك تروجان Asacub فعال را كشف كرد كه به حساب‌هاي كاربران اندرويد حمله‌ور شده بود.

سمينار كالبدشكافي كلاهبرداري درتراكنش هاي مالي
ایمن نیوز - سازمان نظام صنفي رايانه اي تهران سمينار "كالبدشكافي كلاهبرداري در تراكنش هاي مالي" را برگزار مي كند.

راه مقابله با ويروسي كه حساب بانكي شما را از روي گوشي اندرويدي به سرقت مي برد
ایمن نیوز - ماه گذشته برخي برنامه‌هاي كاربردي حاوي تروجان شناسايي شدند كه خود را به جاي برنامه‌هاي قانوني و مجاز موسسات مالي و بانك‌ها معرفي كرده اند.

مروري بر چند قيمت سيم‌كارت دائمي اپراتور دوم تلفن
ایمن نیوز - مدتي است براي خريد سيم‌كارت‌هاي دائمي ايرانسل قيمت‌هاي متفاوتي در نظر گرفته شده و حتي امكان خريد اقساطي اين سيم‌كارت‌ها هم مهيا شده است. حتي از سوي ايرانسل امكاني هم در نظر گرفته شده تا افراد با افزايش اعتبار سيم‌كارت‌هاي اعتباري خود آن را به سيم‌كارت دائمي تبديل كنند.

چرا طرح كيف پول الكترونيك در ايران پا نگرفته است؟
ایمن نیوز - چرا طرح كيف پول الكترونيك در ايران پا نگرفته است اين سؤالي است كه ذهن بسياري از كارشناسان فناوري را به خود مشغول داشته است.

خريد آنلاين بسته‏ هاي اينترنت ايرانسل امكان‏ پذير شد
ایمن نیوز - امكان خريد آنلاين بسته‏ هاي تركيبي و اينترنت همراه براي شماره‏ هاي اعتباري از طريق وب‏‏سايت ايرانسل فراهم شد

6 روش مهم مجرمان سايبري براي سرقت
ایمن نیوز - در سال‌هاي اخير با افزايش استفاده از اينترنت و فضاي مجازي در بين جوامع، عده‌اي سودجو نيز به فكر سوءاستفاده از اين فضا افتاده‌اند.

نابودي سيستم پرداخت آنلاين هتل هايت
ایمن نیوز - به‌دليل شناسايي يك بدافزار در سيستم پرداخت هتل‌هاي زنجيره‌اي هايت مديران اين هتل از مشتريان خود خواسته‌اند تا گزارش پرداخت‌هايشان از طريق كارت‌هاي اعتباري را مورد بررسي قرار دهند.

با قابليت‌هاي فراوان مسنجر فيس‌بوك آشنا شويد
ایمن نیوز - مسنجر فيس‌بوك ماهانه بيش از 700 ميليون كاربر فعال دارد و به يكي از پراستفاده‌ترين اپليكيشن‌ها در دنيا تبديل شده است.

همكاري بنياد لينوكس با بزرگ‌ترين شركت‌هاي فناوري براي توسعه خدمات سازماني
ایمن نیوز - بر اساس بيانيه بنياد لينوكس، اين همكاري‌هاي گسترده نسل جديد خدمات در عرصه تشخيص هويت كاربر را نيز ارايه مي‌دهد.

سيستم امنيتي جديد براي خدمات سازماني گوگل
ایمن نیوز - سيستم Gmail DLP‌ به صورت خودكار تمام ايميل‌هاي دريافتي كه مراكز فروش و ديگر بخش‌هاي سازمان ارسال كرده‌اند را تحليل مي‌كند.

كيف پولي كه هرگز گم نمي‌شود
ایمن نیوز- محققان اهل روتردام كيف پول هوشمندي را ابداع كرده‌اند كه 100 درصد امن بوده و به هيچ‌وجه گم نمي‌شود.
Back   1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  10   Next