بانک اطلاعات شماره موبايل
خبرخوان ايمن
سيستم مديريت ربات تلگرام
طراحي وب سايت

برند جدیدی به طور رسمی وارد بازار ایران شد
ایمن نیوز - بازار فناوری ایران به خصوص در بخش تلفن همراه بسیار در حال گسترده شدن، می باشد و برندهای زیادی در آن حضور دارند. اکنون نیز یک برند دیگر که توانسته در دنیا کاربران زیادی را به سمت محصولات خود جلب کند، وارد بازار ایران شده است.

لنوو و معرفی رسمی کوچکترین رایانه ویندوزی جهان به بازار ایران
ایمن نیوز - لنوو از برندهای شناخته شده دنیای فناوری می باشد، این شرکت وعده خود مبنی بر حضور گسترده در بازار ایران را عملی کرده است. جدیدترین خبرها از معرفی دو محصول جدید این شرکت در بازار ایران گزارش می دهند، کوچکترین رایانه ویندوزی جهان یکی از این دو محصول می باشد.

بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی الکامپ(الکترونیک،کامپیوتر و تجارت الکترونیک)
ایمن نیوز - دعوت مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان گلستان به بزرگترین رویداد تجاری در عرصه تولید و عرضه محصولات و خدمات صنایع الکترونیک و کامپیوتر کشور

نظر دو عضو شورای مرکزی سازمان نصر کشور در مورد الکامپ
ایمن نیوز - نایب رییس سازمان نظام صنفی رایانه‌ای (نصر) کشور و رییس سازمان نظام صنفی رایانه‌ای استان خراسان رضوی گفت: انتظار ما این است که الکامپ تبدیل به بهترین نمایشگاه منطقه شود.

بازی آشوب در الکامپ رونمایی شد
ایمن نیوز - بازی "آشوب: آخرین برگ" به عنوان اولین بازی از سری بازی های آشوب در نمایشگاه الکامپ رونمایی شد.

رونمایی از جدیدترین باتری‌های لیتیومی مخابراتی در ایران
ایمن نیوز - در آخرین روز نمایشگاه الکامپ از جدیدترین باتری‌های لیتیومی مخابراتی در ایران توسط شرکت فرپام رونمایی شد.

برای نخستین بار در ایران صورت گرفت ایرانسل از سامانه خدمات دستگاه به دستگاه (M2M) به صورت تجاری بهره‌برداری کرد
ایمن نیوز - ایرانسل برای نخستین بار در ایران از سامانه پیشرفته خدمات دستگاه به دستگاه (M2M) به صورت تجاری بهره‌برداری کرد.

گزارش تصویری بازدید دبیر شورای عالی فناوری اطلاعات از سالن کسب و کارهای نوپا
ایمن نیوز - بازدید دبیر شورای عالی فناوری اطلاعات از سالن کسب و کارهای نوپا در بیست یکمین نمایشگاه بین المللی الکامپ

ممنوعیت تماس تصویری لغو میشود ؟
ایمن نیوز - دبیر شواری عالی فضای مجازی گفت: پیوست فرهنگی مربوط به تماس های تصویری در حال تدوین است تا در شواریعالی فضای مجازی مطرح و تصویب شود که فکر می کنم ظرف ۶ ماه آینده این موضوع مرتفع شود.

فول فکر، آنلاین مشاوره روانشناسی می‌دهد معرفی کسب و کار نوین فناورانه
ایمن نیوز - کسب و کار نوپای Fullfekr.com (فول فکر) به عنوان ارایه دهنده خدمات روان شناسی و مشاوره آنلاین یکی از کسب‌و کارهای تازه تاسیس در سالن ۱۸ نمایشگاه الکامپ است.

دبیر شورای عالی فضای مجازی در افتتاح الکامپ بیست و یکم/ ضرورت توسعه اقتصاد دیجیتالی
ایمن نیوز - دبیر شورای عالی فضای مجازی در بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی الکامپ که با حضور معاونین وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات و فعالان عرصه الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک همراه بود گفت: توسعه اقتصاد دیجیتال به عنوان یک الزام ضروری مطرح است.

معاون وزیر ارتباطات خبر داد: افزایش 2 برابری سهم ارتباطات از اقتصاد کشور
ایمن نیوز - معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات ضمن بیان افزایش سهم حوزه ارتباطات در اقتصاد کشور اظهار کرد: در برنامه ششم توسعه کشور پیش بینی شده است که این میزان رشد به صورت ثابت باقی بماند تا همچنان شاهد توسعه این صنعت باشیم.

رییس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین‌المللی ایران:توسعه صنعتی کشور در گرو فناوری اطلاعات است
ایمن نیوز - رییس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین‌المللی ایران گفت: توسعه صنعتی کشور و تداوم رشد اقتصادی آن در گرو پایه گذاری صنایع پیشرفته به ویژه توسعه فناوری اطلاعات و ارتباطات، بیوتکنولوژی، نانو تکنولوژی و نظایر آنست.

بیست ویکمین نمایشگاه الکامپ آغاز به کارمی کند
ایمن نیوز - بیست ویکمین نمایشگاه بین المللی الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیکی ایران (الکامپ 2015) صبح امروز آغاز به کار می کند.

پیام وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات به مناسبت افتتاح بیست و یکیمین نمایشگاه الکامپ
ایمن نیوز - وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات به مناسبت افتتاح بیست و یکمین نمایشگاه الکامپ 2015 پیامی صادر کرد.

ایرانسل با محصولات و خدمات جدید در الکامپ 2015
ایمن نیوز - نمایشگاه الکامپ، از بزرگترین رویدادهای الکترونیک در کشور می باشد که هر ساله برگزار می شود و چندین سال است که کشورهای دیگر هم به شرکت در این نمایشگاه روی آورده اند. ایرانسل برای مراسم امسال، معرفی دستاوردهای جدید و عالی را درنظر گرفته است.

گزارشی از ویژگی‌های الکامپ 21
ایمن نیوز - بیست و یکمین نمایشگاه بین‌المللی الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیکی (ایران الکامپ2015)، 23 تا 26 آذرماه به همت سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور و با همکاری شرکت راهکار تجارت، مدیریت کوشا در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برپا می‌شود.

همراه اول در بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی الکامپ، با شعار «همراه پر سرعت زندگی» حضور می یابد. حضور «همراه اول» با شعار «همراه پر سرعت زندگی» در «الکامپ ۲۰۱۵»
ایمن نیوز - به گزارش اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، اپراتور اول تلفن همراه کشور در روزهای ۲۳ تا ۲۶ آذرماه در سالن ۳۵ محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران، با شعار «همراه پر سرعت زندگی» جهت معرفی و ارائه آخرین محصولات و سرویس های مبتنی بر اینترنت پر سرعت، در نمایشگاه بین المللی الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک (الکامپ) شرکت می کند.

دبیر کمیسیون دولت الکترونیکی:40 دستگاه دولتی به الکامپ می‌آیند/ انتخاب برترین خدمت الکترونیکی دولت در نمایشگاه
ایمن نیوز - حدود 40 دستگاه آخرین دستاوردهای دولت در حوزه خدمات الکترونیکی را در بیست و یکمین نمایشگاه الکامپ ارایه می‌کنند.

آغاز تبلیغات میدانی الکامپ در تهران با 42 بیلبورد و استرابورد در تهران
ایمن نیوز - تبلیغات میدانی بیست و یکمین نمایشگاه الکامپ در شهر تهران آغاز شد.
Back   1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  10   Next