بانک اطلاعات شماره موبايل
خبرخوان ايمن
سيستم مديريت ربات تلگرام
طراحي وب سايت

مکالمه ۳۸ میلیون و ۸۰۰ هزار دقیقه‌ای ایرانیان با دنیا در نوروز ۹۵
ایمن نیوز - ایرانیان در نوروز ۱۳۹۵ به میزان ۸۳ میلیون و ۸۰۰ هزار دقیقه با دیگر نقاط دنیا تماس برقرار کردند. بر اساس اعلام شرکت زیرساخت، اوج این ارتباط در روز اول فروردین ۱۳۹۵ بوده است.

ترابردپذیری شماره تلفن همراه از ۲۷ اردیبهشت؛ آماده جابجایی اپراتور موبایل خود باشید
ایمن نیوز - ترابردپذیری شماره تلفن همراه از ۲۷ اردیبهشت امسال به صورت رسمی آغاز می‌شود. بر اساس اظهار نظر وزیر ارتباطات، طرح ترابردپذیری شماره موبایل در ایران از روز جهانی ارتباطات آغاز خواهد شد تا مشترکان اپراتورهای تلفن همراه در ایران بتوانند با شماره کنونی خود اپراتورشان را عوض کرده و خدمات بهتری دریافت کنند.

ایرانسل خدمات اینترنت اشیاء و M2M را گسترش می‌دهد
ایمن نیوز - ایرانسل با برگزاری همایش تخصصی اینترنت اشیاء و M2M قصد دارد این دو فناوری را که از یک سال و نیم پیش ارائه داده‌ است، توسعه دهد. ایرانسل در این همایش در مورد اینترنت اشیاء و خدمات ماشین به ماشین با مدیران سازمان‌ها و صنایع مختلف تبادل نظر کرد.

سامانه هاي فروش همراه اول به سامانه شاهكار رگولاتوري وصل مي شوند
ایمن نیوز - در كانال هاي فروش الكترونيكي همراه اول، از صبح امروز، اقدامات لازم براي اتصال به سامانه شاهكار رگولاتوري آغاز شده است.

معاون شركت مخابرات:نوسازي شبكه مخابراتي كشور آغاز شدنصب تجهيزات جديد در ۱۶ استان
ایمن نیوز - راساس پيش‌بيني صورت گرفته نوسازي مراكز سوييچ تلفني در كل كشور تا سال آينده به اتمام مي رسد.

ايرانسل بيش از 8100 سايت 3G/ 4G راه اندازي كرد
ایمن نیوز - هشت‏ هزار و صدمين سايت باندپهن همراه (MBB) ايرانسل در ايران راه‏اندازي شد

ورود رگولاتوري به مشكل رومينگ ناخواسته مناطق مرزي
ایمن نیوز - رئيس سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي از نظارت بر سر ريز سيگنال از كشورهاي همسايه در شهرهاي مرزي كشور در كميته پايش مرزي خبر داد.

چند درصد تماس اپراتورها موفق است؟
ایمن نیوز - بيش از 20 سال از ورود موبايل به كشور مي‌گذرد با اين حال گاهي در وضعيت آنتن‌دهي اپراتورهاي مختلف مشكلاتي وجود دارد به گونه‌اي كه وزير ارتباطات و مردم به انتقاد از اين موضوع پرداخته‌اند.

مديرعامل شركت ارتباطات زيرساخت خبر دادافزايش ظرفيت انتقال پهناي‌باند داخل به 3300 گيگظرفيت دسترسي شبكه ديتا 5 برابر افزايش يافت
ایمن نیوز - با افتتاح پروژه‌هاي شركت ارتباطات زيرساخت ظرفيت پهناي‌باند داخل كشور در حوزه انتقال به ۳۳۰۰ گيگابيت بر ثانيه و ظرفيت دسترسي شبكه ديتا تا ۵ برابر افزايش يافت.

ماهواره جديد GPS در مدار قرارگرفت
ایمن نیوز - اولين ماهواره GPS در سال ۱۹۸۷ در مدار قرار گرفت
Back   1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  10   Next