بانک اطلاعات شماره موبايل
خبرخوان ايمن
سيستم مديريت ربات تلگرام
طراحي وب سايت

نظر پروفسور سمیعی درباره‌ مضر بودن امواج موبایل
ایمن نیوز - پرفسور مجید سمیعی، جراح مغز و اعصاب ایرانی که ریاست بیمارستان خصوصی علوم عصبی در آلمان را به عهده دارد، درباره‌ی امواج موبایل اعلام کرد که اثبات یا رد ضرر امواج برای بدن بسیار مشکل است. به گفته‌ی او انسان‌ها نیز در مقابل هم موج ساطع می‌کنند

اپل پي به چين مي‌رود
ایمن نیوز - اپل قصد دارد سيستم پرداخت الكترونيك خود موسوم به اپل پي را به چين ببرد. اين اولين تلاش اپل براي حضور اپل پي در يك بازار آسيايي است.

نتيجه كاهش ارزش شركتهاي تكنولوژي افت سرمايه‌گذاري در استارتاپ‌ها در آغاز ۲۰۱۶
ایمن نیوز - انتشار اعداد و ارقام مربوط به سرمايه‌گذاري‌هاي انجام شده در حوزه استارت‌آپ‌ها در سه‌ماه اول سال 2015 زنگ خطر را براي شركت‌هاي نوپا به صدا درآورده است.

زنان كدنويسان بهتري از مردان هستند
ایمن نیوز - نتايج يك بررسي نشان مي‌دهد كدهاي رايانه‌اي نوشته شده از سوي زنان كيفيت بالاتري نسبت به كدهايي دارند كه از سوي مردان نوشته مي‌شوند. به گزارش اينديا‌تايمز، اما احتمال موافقت با استفاده از كدهاي رايانه‌اي نوشته شده توسط زنان تنها زماني افزايش مي‌يابد كه آنها به 2جنسيت خود اشاره‌اي نكنند.

نفوذ اپل در بازار گوشي‌هاي موبايل كاهش مي يابد
ایمن نیوز - به تازگي مقاله‌اي در مجله‌ي كسب‌ و‌ كار هاروارد در مورد تاثير اپل بر بازار گوشي‌هاي موبايل به چاپ رسيده است.

نتيجه بررسي گروه پژوهشي نوروگيم بر بازي ويدئويي فيفا 15؛ بازي‌هاي ويدئويي توانمندي‌هاي ذهني را بالا مي‌برد
ایمن نیوز - امروزه بازي‌هاي ويدئويي مورد توجه بسياري از افراد در سنين مختلف قرار گرفته است، بطوري كه ممكن است در طول شبانه‌روز زمان زيادي را به آن اختصاص دهند. همين باعث شده تا گروه‌هاي تحقيقاتي زيادي در سراسر دنيا به بررسي بازي‌ها و تاثير آن بر عملكرد مغز و اعصاب بپردازند. گروه نوروگيم نيز به عنوان يكي از تيم‌هاي تحقيقاتي ايراني به بررسي تاثيرات بازي ويدئويي فيفا 2015 پرداخته است.

فایده یا‌ ضرر بازی‌های رایانه‌ای
ایمن نیوز - طبیعت آدمی است‌ که معمولا نسبت به هر چه نشناسد یا حوصله و وقت شناختنش را نداشته باشد، موضع می‌گیرد. تا همین چند سال پیش گیم بازی‌کردن به‌عنوان یک تفریح بلندمدت برای خیلی‌ها ننگ به حساب می‌آمد.

5 گام تا ایمن سازی شبکه بی سیم خانگی
ایمن نیوز - در این مقاله 5 مرحله برای امن کردن شبکه وایر لس خانگی را ارائه می دهیم.

​اکسپریا یک رونین نیست!
ایمن نیوز - همه از روزهای بد اکسپریا می‌گویند؛ از اینکه گوشی‌های این خانواده هرچند از قدرت بالایی برخوردارند، مشتریان چندانی جلب نمی‌کنند. آیا واقعا همین‌طور است؟ اکسپریا سوددهی ندارد؟ یا تعریف سوددهی را در سونی تغییر داده است؟ با ما همراه باشید تا از زاویه دیگری به برند اکسپریا نگاه کنیم.

نحوه تنظیم و راه اندازی قابلیت تشخیص چهره و حسگر Finger Print در ویندوز 10
ایمن نیوز - اکنون قادر هستید دستگاه مجهز به ویندوز 10 خود را با قابلیتهای جدید برای Login همره سازید و از این امکانات جدید آن لذت ببرید. قابلیت Windows Hello در ویندوز 10 میتواند چهره شما را به خاطر بسپارد و از این چهره برای Login شدن استفاده کند. همچنین قابلیت بایومتریک حسگر اثر انگشت نیز به شما امکانی مشابه میدهد تا برای همیشه از شر گذرواژه خلاص شوید.
Back   1  -  2  -  3   Next